Ей, Тулупи, протестирате ли?

Въпроси:

Поради липса на представител на МВР тук, предлагам някой от местната агитка на ГЕРБ да отговори.
 
Да разбирам, че на теб ти е удобен Бойко?
Някакъв вид уют ти създава, да?

Камен по-добре да не лайква тъпизмите на уферо, ами да обясни как Тройната коалиция и Орешарски са опропастили бизнеса му с Фейсбук страници.
нокето и той изтрещя, чак не може 2 изречения да осмисли и си ги съчинява...
 
нокето и той изтрещя, чак не може 2 изречения да осмисли и си ги съчинява...
Затова за тебе съм оставил само 1 дума за осмисляне и ако познаеш кое е обратното на "неудобен", ще схванеш целия смисъл на въпроса ми.
 
И той почна да губи връзката м/у пръстите и главния
Ще мине на гръбначен, като биаро :)
Mоже и на ниво безгръбначно да си комуникирам с вас - даже ше ми е по-лесно.
 
Герберастите пак ги изби на простотия и пак бутат темата в грешната посока. Аз обаче искам да ви върна малко на свободното съчинение на султана, относно вдигнатия юмрук на Радев. Много пилоти, космонавти, че дори и Топ Гън се обявиха в подкрепа на метежа и Радев.

Ето да не кажете, че си измислям:

francia_iumruk.png
kazahstan_iumruk_da4a61.jpg
kitai_iumruk_4187be.jpg
radev_2_iumruk_17d644.png

 
Добре, имаше наченка на диалог като цяло, но само от един човек.

Защо трябва някой да е от бсп-то, за да подкрепя протеста, да не иска това комедийно управление да е на власт, каскетков да е в бюрото по труда, а шишено да си прави компания с тиквоне в централен?

Орешарски - бездарно управление, ако въобще може да се нарече такова. Ще го запомня единствено с #ДАНСwithme

Имам няколко не отговорени въпроси, някои/й за диалог от герП защитниците?

Иначе сте далеч от реалността, че президента е недолюбван. Доказва го със статистика (любимата ви), доказва го и като върви сред "алкохолиците/наркоманите/лумпените/хулиганите/тулупите/сганта" и кво ли още не бяхме. И го прави без някой да му е посегнал. Държи се мъжки, изслушва и задава адекватни и точни въпроси. Търси също такива мерки и ответна реакция.
А къде е БеБе? Кара си джипО ама далеч, за да не го види някой, че знае ли се какво ще го сполети..

Какво предлагате вие защитниците? Да оставим да се краде, да си гледаме трагикомедията за ВНС, да реши да няма избори и т.н.? Е тая ТКП се заигра даже с изборите - машините можело да се развалят... от дезифектант
 
Поради липса на представител на МВР тук, предлагам някой от местната агитка на ГЕРБ да отговори.
Приемам.

Имат пълното право и дори задължение, след като побързаха да се вържат и сами да започнат да разпространяват на лъжата, че протестът се посещава само от крими контингента.

Крими-контингентът е обаче ангажиран с охраната на мероприятията.
 
Приемам.

Имат пълното право и дори задължение, след като побързаха да се вържат и сами да започнат да разпространяват на лъжата, че протестът се посещава само от крими контингента.

Крими-контингентът е обаче ангажиран с охраната на мероприятията.
Почвам да си мисля, че акълът ти е избягал някъде при котките ти и се е скрил някъде в козината им
До кога ще повтаряш едно и също?
Толкова ли не ви спуснаха нови опорки за деня?
 
Добре, имаше наченка на диалог като цяло, но само от един човек.

Защо трябва някой да е от бсп-то, за да подкрепя протеста, да не иска това комедийно управление да е на власт, каскетков да е в бюрото по труда, а шишено да си прави компания с тиквоне в централен?

Орешарски - бездарно управление, ако въобще може да се нарече такова. Ще го запомня единствено с #ДАНСwithme

Имам няколко не отговорени въпроси, някои/й за диалог от герП защитниците?

Иначе сте далеч от реалността, че президента е недолюбван. Доказва го със статистика (любимата ви), доказва го и като върви сред "алкохолиците/наркоманите/лумпените/хулиганите/тулупите/сганта" и кво ли още не бяхме. И го прави без някой да му е посегнал. Държи се мъжки, изслушва и задава адекватни и точни въпроси. Търси също такива мерки и ответна реакция.
А къде е БеБе? Кара си джипО ама далеч, за да не го види някой, че знае ли се какво ще го сполети..

Какво предлагате вие защитниците? Да оставим да се краде, да си гледаме трагикомедията за ВНС, да реши да няма избори и т.н.? Е тая ТКП се заигра даже с изборите - машините можело да се развалят... от дезифектант
Що не си го вземеш у вас/изтребителя/ и да си го отглеждаш?
Тъкмо ще ни освободиш и от своето и от неговото присъствие :)
 
машините можело да се развалят... от дезифектант
Последното го изджавка и ей тоя булдог. И понеже е с ранг "професор", трябва да приемем глупостите му за светата истина.

 
Герберастите пак ги изби на простотия и пак бутат темата в грешната посока. Аз обаче искам да ви върна малко на свободното съчинение на султана, относно вдигнатия юмрук на Радев. Много пилоти, космонавти, че дори и Топ Гън се обявиха в подкрепа на метежа и Радев.

Ето да не кажете, че си измислям:

Виж файлът 19914
Виж файлът 19915
Виж файлът 19916
Виж файлът 19917

Ето ги и другите, които си ги забравил да ги споменеш
И те се обявиха за пилотаOBEDINITELITE.jpg
 
Почвам да си мисля, че акълът ти е избягал някъде при котките ти и се е скрил някъде в козината им
До кога ще повтаряш едно и също?
Толкова ли не ви спуснаха нови опорки за деня?
Ахаа, не ти изнася да го повтаряме, нали? Болна тема ви е, че лъснаха лъжите на боковите еничари. Много се разсмърдя работата, ама на 3-ти бяхте твърдо убедени, че "умните и красивите" са просто футболни агитки, пръкнали се в триъгълника на своя глава.

Ачко само ачка... :)
 
Ахаа, не ти изнася да го повтаряме, нали? Болна тема ви е, че лъснаха лъжите на боковите еничари. Много се разсмърдя работата, ама на 3-ти бяхте твърдо убедени, че "умните и красивите" са просто футболни агитки, пръкнали се в триъгълника на своя глава.

Ачко само ачка... :)
Май и ти мина на костен мозък...
 
Да разбирам, че на теб ти е удобен Бойко?
Някакъв вид уют ти създава, да?

Камен по-добре да не лайква тъпизмите на уферо, ами да обясни как Тройната коалиция и Орешарски са опропастили бизнеса му с Фейсбук страници.

Тогава го нямах тоя “бизнес”. Имах други начинания. От 2012 година съм във форума. По-слаб период в пазара от управлението на Орешарски не е имало. Няма и да има, освен ако льотчика не дойда на власт. Което за ваше нещастие няма да се случи. Стагнацията беше огромна, говорил съм си и с други хора със стабилни бизнеси и всички отчитат някакъв спад тогава. Всъщност ограмна час от енергията на платежоспособните хора тогава беше в протеста. Вървяха само байряците и кафето около парламента сутрин, защото тогава се протестираше и сутрин. Тъкмо 2012-2013 бяха тръгнали нещата нагоре след световната сриза и дойде тоя мишок и всичко застина. Кризата от България си отиде 2014 година с приключването на това позорно управление. Всеки адекватен ще го потвърди.

Не знам колко прост трябва да си за да искаш да върнеш съсщата мизерия.
 
Що не си го вземеш у вас/изтребителя/ и да си го отглеждаш?
Тъкмо ще ни освободиш и от своето и от неговото присъствие :)
Ти си от най-големите защитници на ТКП, ОПГерп и сие без да имаш адекватна причина. За съжаление не съм видял един смислен коментар от теб. Да поясна, че да разбереш - задават се въпроси и се отговаря.

За такива високо платени тролове само уличната/протестна любов :) заповядай всеки ден след 19 часа на площад Независимост, качи се на сцената и кажи какви маймуни сме всички на жълтите плочки.
Сигурно си член на нфсб-то или на воля (за поемане) като се замисля.
 
Ааа и между другото, сега минах покрай хотел Принцес, точно до второ РПУ. Тъкмо бяха пристигнали жандармите от цялата страна, предполагам се готвят за следващия “мега протест”. Всички бяха с патрулни автомобили, а в багажниците освен куфарите бяха разположени и палки, щитове и каски. Да не се оплаквате после, че ви бият ;)

Няма делта гард братче, не знам кой измисли простотията, че някой ей така ще плаща на някакви пазачи от частна фирма и ще ги остави да се бият с хората. Та това са едни необучени сотаджии, които ако стане ексцесия може да ги набият и ще стане голяма драма. Полицията си е истинска. Естествено че ще си слага надъхващи знаци, в протевовес на татуировките acab на лумпенитехвърлящи павета и шишета по куките.

Всъщност като се замисля, тези които вярват в това, че делта гард пази протеста са същите които си измислят, че целия БАН се е подписал и т.н.
 
Ти си от най-големите защитници на ТКП, ОПГерп и сие без да имаш адекватна причина. За съжаление не съм видял един смислен коментар от теб. Да поясна, че да разбереш - задават се въпроси и се отговаря.

За такива високо платени тролове само уличната/протестна любов :) заповядай всеки ден след 19 часа на площад Независимост, качи се на сцената и кажи какви маймуни сме всички на жълтите плочки.
Сигурно си член на нфсб-то или на воля (за поемане) като се замисля.
Ако съдиш по себе си може и педераст да съм :)
 

Горе