Ей шш предприемачи я помогнете на батко Ви

fomalstar

New Member
Добър ден!НЕ се радвам че съм в тоз форум :) ама се налага да пиша тука.Ако сте така добрички ще отговорите на въпроса ми.Започнах тука да работя наскоро с блогър не бях работил с него от година и половина някаде та...имам малак проблем:
когато пиша някоя статия на български и урл-то излиза така .blogspot.com/blog_post123 ,а искам да излиза заглавието на статията на български!
Когато пиша англииска статия си излиза името ,но на български Не.
Ако някой ме е разбрал ще се радвам... че я пиша набързо темата.

п.п. форума едно време беше хубав ама много го развалихте :) незнам защо стана така и не ме и засяга.
Дано да правите добри парички а за новите мога да кажа да не стоят само тука щот до едно положение ще са и ще сте с затворени очи :)
 
От: Ей шш предприемачи я помогнете на батко Ви

Може само на латиница.

Например може да добавиш нова статия със заглавие "Mnogo yaka statia" и след като я запазиш веднага я отваряш повторно и сменяш заглавието на "Много яка статия". След това адреса ще бъде xxxxxxxx.blogspot.com/2010-10/mnogo-yaka-statia.html.
 
От: Ей шш предприемачи я помогнете на батко Ви

Да мерси :) не бях се замислял ,а сега тези старите статии можеш ли да ми кажеш как да им сменя урл-то или трябва като нови да ги публикувам
 
От: Ей шш предприемачи я помогнете на батко Ви

Даваш да редактираш статията и то отгоре си има редакция на заглавието на урл-то.
 
От: Ей шш предприемачи я помогнете на батко Ви

Не става урл-то си стои колкото и да променям заглавието.
Алтернатива?
 
От: Ей шш предприемачи я помогнете на батко Ви

Няма и да стане. Трябва да пуснеш нов пост.
 
От: Ей шш предприемачи я помогнете на батко Ви

Да и аз така си помислих...
xXxTheMasteR много ги грабиш хората с линка ти в подписа :) аз не ги грабя толкова...
 

Горе