Еконт група

jobs

Member
имаме 2 места в група към еконт където сме моментно с 24 процента отстъпки.Целта е чрез обединение на трафика с пратки да достигнем 30/те процента
 
много неща
 
имаме 2 места в група към еконт където сме моментно с 24 процента отстъпки.Целта е чрез обединение на трафика с пратки да достигнем 30/те процента
Какво трябва да се направи? Онтересувам се. Аз в момента съм на 21% и ако мога да участвам. Как става?
 
  • Like
Реакции: jobs
дайте телефон
да се чуем
 
аз съм с 3000лв+ последните месеци.. мога ли да се включа някъде ? макс не е 30% , а повече - шоп сектор са на 39%
 
Има как да си на повече %, но трябва да сортираш сам пратките по направления и да ги караш директно в централния склад на Еконт за конкретния град (т.е. го играеш нещо като собствен офис на Еконт само за твоите практи :D ).
Ако не е това - вече предполагам е някаква лична уговорка на по-високо ниво.
 
Щом си видял процента, значи си видял и оборота. Какъв е?


оборот не съм видял.. показа се отстъпката, която не знам как е формирана - дали само на оборот или има и други условия
 
Има ли все още желаещи за сформиране на група или такива, които имат свободно място в тяхна?
 
Здравейте, ако има хора за създаване на група нека се съберем, че да получим по-добри цени на доставка и да се борим с " Големите "
 

Горе