Продава се: Електронен магазин

delpx

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте. Продавам един от сайтовете си поради липсата на време да го обслужвам. Сайта е за битова техника и електроника, рс/phone аксесоари и периферия , ел инструменти/компоненти и др. Работи на принципа на дропшипинга като бъдещия собственик може да сключи без проблем договор с дропшипър доставчика. Към момента в сайта има около 4600 продукта. Сайта е на около 4 години , индексиран , с пълна интеграция с дропшипър доставчика - т.е. един път седмично можете автоматично да обновявате цените си и да качвате новите продукти като това става автоматично без вие да качвате ръчно каквото и да било. Същата тази автоматизация може да бъде изградена и към други доставчици ако имате нужда. Към сайта върви и акаунт в базар с около 3500 качени обяви (акаунта трябва да се обслужва т.е. да се обновяват обявите и към момента на продажба не знам колко ще са активни). Сайта към момента изкарва около 200лв месечно но ако бъдещия собственик отдели необходимото време (да обслужва и обгрижва клиентите) със сигурност ще изкарва повече. Добра инвестиция за човек имащ възможност да говори по телефона през работно време (аз нямам такава възможност за това и го продавам , доста от хората предпочитат да се обаждат и да правят поръчките по телефон), общото време за обработката на поръчките е около 1 час на ден. За цена и подробности моля пишете на лично.
 
Здравей, може ли да ми пратиш информация?
 
Здравейте, имам интерес към обявата, може ли да ми дадете повече информация на лично съобщение?
 
Здравей,

Ако още е актуална офертата прати ми на ЛС.
Благодаря предварително
 

Горе