Електронен подпис без физически носител?

deffnews

Well-Known Member
Нямам идея как работи това, защото моят е с флашка.
Някой ползва ли такова и равносилно ли е?
 
да, Evrotrust. Равносилно е, можеш да питаш КРС ако не вярваш, или да си прочетеш закона, има ги описани всички доставчици на ел. удостоверителни услуги.
 
Stampit Doc, но ако е като евротръст това е много различно от Кукеп.
 
Няколко финансови институции в БГ работят с Евротруст и тяхното API. Не знам какви са ти техническите и юридическите познания за PKI или КУКЕП, но в България се използва ел. подпис без физ. носител и то много широко. Нито Стампит, нито някой друг различен от Евротръст в момента може да ти предложи работещо автоматизирано решение за удостоверяване и автентикация без физ. носител. Баш КУКЕП си е по силата на ЗЕДЕП
 
Регистрацията буквално става за минути
Наясно съм с това и как работи системата отзад. Просто късно разбрах, че deffnews пуска теми за неща, които не разбира и никога не е имал идея да разбира
 
Наясно съм с това и как работи системата отзад. Просто късно разбрах, че deffnews пуска теми за неща, които не разбира и никога не е имал идея да разбира

най-новата му тема: "търся инвеститори за създаване на ел. подпис"
 
най-новата му тема: "търся инвеститори за създаване на ел. подпис"
 
Плача
 
Моят подпис е юсб токън. Имам го от няколко години. Не искам да става нещо като заяждане между дружества или компании. Просто се заинтересувах доколко е мултифункционален. Преди няколко месеца говорих с едната компания, това което ми обясниха не е мултифункционално. Сега не знам как е, затова и попитах.
 
мулти дисфункционален ти е мозъка. Не ЧСИ, санитари трябва да ти пратят
 
да, Evrotrust. Равносилно е, можеш да питаш КРС ако не вярваш, или да си прочетеш закона, има ги описани всички доставчици на ел. удостоверителни услуги.

да ги питам що няма публикувана ценова листа, с копие до КЗК и КЗП?
 
да ги питам що няма публикувана ценова листа, с копие до КЗК и КЗП?
Към мен ли е въпроса или .... ?
 
Към мен ли е въпроса или .... ?
Надали :)
Дразнещо е, че трябва първо да се регистрираш в приложението и след това виждаш цените.
До 3 подписа на година е безплатно, аз съм го ползвал веднъж.
 

Горе