Електронна Боксова круша и Вендинг машина за играчки

ForgiveNN

New Member
Здравейте , от доста време обмислям да закупя боксова круша или вендинг машина (кран) за играчки. Някой който има или е имал би ли споделил какви са впечатленията на такъв тип инвестиция и струва ли си като цяло? Благодаря!
 
Каква точно е идеята ти, да създадеш атракция към вече работещ бизнес магазин, кафе и т.н. или да ги поставиш някъде с цел печалба? Не очаквай да потекът пари. Занимавал съм се с аркадни игри поставени пред вече съществуващ мой магазин и бързо си върнах инвестицията, но самите аркади ми струваха малко защото си ги правя сам. Никак не са евтини качествените машини и трябва сериозно да обмислиш каква е целта ти.
 
Няма такова нещо, единственото е монетника, машини такива за 3 бона никой няма да вземе на първо четене.
 
Няма такова нещо, единственото е монетника, машини такива за 3 бона никой няма да вземе на първо четене.
Провери сам колко струват 4 години съм се занимавал с аркадни машини, правил съм, купувал съм и съм слагал насам натам. Не казвам, че няма за 500 лв, но са мармалад. Рядко може да попаднеш на добра особено крановете и боксовите круши имат сериозна амортизация.
Тези с игри дори и по-стари има добри.
 
Това например ми струваше 350 лв за да го направя през 2018. Продажна цена 700-800. Сега вероятно ще излезе 450-550 и продажна цена 1000-1500 според различни фактори.
 

Прикачени файлове

  • 1659863040404.jpg
    1659863040404.jpg
    154.3 KB · Преглеждания: 19
Идеята ми е да ги оставя на видни места , където има голям трафик на хора с цел изкарване на пасивен доход. Склонен съм да дам повече пари и да купя след време повечко на брой , ако има файда разбира се. Едни такива машинки на месец какъв доход биха донесли ?
 
Това например ми струваше 350 лв за да го направя през 2018. Продажна цена 700-800. Сега вероятно ще излезе 450-550 и продажна цена 1000-1500 според различни фактори.

Това е по-сложно от нещата, които той иска - те са елементарни - само монетника може да се каже, че може да е по-скъп от машината :D...

@ForgiveNN Зависи къде - дали има деца, дали няма, до заведение ли е, парк и т.н... Имах една простотия подобна, лятото изкарваше не лоши пари - къде мислиш да ги слагаш по-точно като тип място?

Имаш ли познати със заведение?
 
Идеята ми е да ги оставя на видни места , където има голям трафик на хора с цел изкарване на пасивен доход. Склонен съм да дам повече пари и да купя след време повечко на брой , ако има файда разбира се. Едни такива машинки на месец какъв доход биха донесли ?
Парк, заведение или магазин дето се събират пиянки. Вероятно може да ти докара 10-30 лв дневно. Защо не пробваш на първо време с механична машина за топчета. Не иска ток и заема 0.40 кв/м площ.
 
Това е по-сложно от нещата, които той иска - те са елементарни - само монетника може да се каже, че може да е по-скъп от машината :D...
Само ако ще връща ресто. Тези с фиксирана монета са евтини.
 

Горе