Етикети на продуктите- откъде?

webstil

Well-Known Member
Няколко полезни въпроса за мен и хората с онлайн магазини и стока на склад.
1) Откъде си поръчвате залепващи етикети за продуктите?
2) Има ли начин част от информацията да бъде попълнена (вносител примерно), а де се пише примерно само материал на изработка ръчно?
3) Ако продаваме нещата само онлайн, облепяте всичко предварително на склад или преди да го изпратите му слагате етикет?
Надявам се, че има хора с опит, които ще помогнат. :)
 
От: Етикети на продуктите- откъде?

Office 1 и другите подобни продават А4 листове разграфени на 4,6,8,12,24,32 и т.н самозалепящи се. Купуваш правиш си там текста и печатиш.
 
От: Етикети на продуктите- откъде?

Т.е. първо купувам тези А4 самозалепващи се листи, аз и преди това ги гледах в Гугъл, ама не бише съвсем ясно. После някак си на Word примерно трябва да си направя шаблон за етикета и накрая да го напечатам върху тези листи?
Втората стъпка само ме притеснява, сложно ли става направата им на word?
 
От: Етикети на продуктите- откъде?

Т.е. първо купувам тези А4 самозалепващи се листи, аз и преди това ги гледах в Гугъл, ама не бише съвсем ясно. После някак си на Word примерно трябва да си направя шаблон за етикета и накрая да го напечатам върху тези листи?
Втората стъпка само ме притеснява, сложно ли става направата им на word?

Избираш си размера за етикети 24,32 или който ти харесва правиш си в word-а таблица със същия размер като полетата, пишеш информацията и печатиш
 
От: Етикети на продуктите- откъде?

Аз си ги печатам тук:
http://sis45.com/bg/products/59.html
1000бр 3х5см- 6лв. В офис1 кракът ми няма да стъпи повече!

Добре, ама виж какво пишат: "За подробна информация за количества и цени, моля, обърнете се към най-близкия до Вас офис на "СИС 45" ЕООД!" Пък офисите им са доста малко, дали ако им пиша на мейл ще ми ги изпратят по Еконт?

Krumov, благодаря много, ще ходя май да си взема от тези етикети и после ще пробвам с печата, още не мога много да си го представя как ще се случи, но трябва да се справя. :D
 
От: Етикети на продуктите- откъде?

Справих се, много благодаря за помощта. Ето и какво направих, за да бъде полезна темата и на други:
1) купих самозалепващи етикети с размер на лист А4- 20 лв. Office1, в моя пакет има 4000 броя, ако поръчате онлайн и над 5 пакета има отстъпки
2) създадох етикети в Word, има инструкции в Гугъл, важно е размера на 1 етикет да съвпада с този на хартията, измервате го за всеки случай с линия
3) после печатате и лепите

Лично аз слагам: вносител, страна на произход и материал на изработка
Друго слагате ли на етикетите?
 

Горе