Ето и моя сайт

Само от начало като го поледна

1. Повече текст на хоум пеиджа


2 . Нека да не е ценриран текста

3. можеш да добавиш блог към сайта където да доабвяш гамблинг типс ще много полезно за сеото и не само :)
 
ако преместиш тази секция в bestforgamble.com/blog и ползваш урд пресс и някои друг плугин ще имаш добре сглобен от към сео блог ще можеш да му правиш и блог маректинг освен стандартните неща за сайт а :)
 
А може ли примерно на bestforgamble.com/blog да вкарвам инфо с това какво съм качил на сайта, мисля, че ще е по добре и линкове към секцията ми бетинг?
 
Ще вземеш да ме убедиш :)
Нищо против да е в блог, но би ли ме насочил към нещата, които ми трябват. :)
 
Добро е сайтчето ти. Да текста трябва да се оправи - направи и едно добро Sales-Copy" тайтъли, подчертани думи/изречения, съб-тайтъли. Освен ако не го раздава сайта ти корпоративен стил.

много важно е да си оправиш тайтълите на сайта, описанието, алт таговете и да си направиш лявото меню да води към вътрешни страници и там да са самите казина. Мисля си че с едно по добре написано ревю ще зарибиш повече отколкото от холма да ги изтряляш някъде. Гаранция че конверсията ще се вдигне. Малко повече работа е, но си заслужава. :wink:

Ако може си слоши и рамки, че не е добре много много така. :wink:
Надявам се да съм бил полезен и успехи. :) :wink:
 
тайтълите на сайта какво ще рече?
алт таговете?
лявото меню да води към вътрешни страници няма голям смисъл от това, тъй като като се влезне в топ 10 ( всички казина, които предлагаме ) се вижда информация за тях.
ревю на сайта и то къде да го пиша?
работата не ме плаши :)

рамката за сега ще я оставя като пасив :)
 
cecipenev каза:
тайтълите на сайта какво ще рече?
алт таговете?
лявото меню да води към вътрешни страници няма голям смисъл от това, тъй като като се влезне в топ 10 ( всички казина, които предлагаме ) се вижда информация за тях.
ревю на сайта и то къде да го пиша?
работата не ме плаши :)

рамката за сега ще я оставя като пасив :)


Казах ли ти да си купиш книги ? :)
 
Мисля, че текста трябва да е по-светъл иначе малко трудно се чете :roll: Може би линковете да са ярко червени, а като отидеш на тях да стават тъмно червени :) А текста някакво по-светло сиво :)
 
Оправи си малко цветовете, защото на тъмен монитор просто не се чете... А аз имам МНОГО затъмнен монитор защото съм пред монитора над 14 часа дневно и главно чета текста...
 
fd

Само от начало като го поледна

1. Повече текст на хоум пеиджа


2 . Нека да не е ценриран текста

3. можеш да добавиш блог към сайта където да доабвяш гамблинг типс ще много полезно за сеото и не само

+1

А и някак си много свободно пространство има, откъм стила давам 4 от 10..
 

Горе