Ето как да си набавим 67 000 беклинка ДА 67 хиляди!!!

stuky1971

New Member
Ето как да си набавим 67 000 беклинка!! Списъка е от сайтове от типа "Колко струва
вашият сайт". След като стартирате url-то, то автоматично създава запис в тяхната
база данни с информация за вашия сайт, която Google индексира някой веднага някой до
ден два.
Download Тук:
http://rapidshare.com/files/374913837/completed.txt
текст фаил с 67 000 URL- та от сорта
http://whois.domaintools.com/{website} където заменяте {website} с вашия саит в
формат без (www) тоест site.com
След това го стартирате в браузъра си и сте готови!!!
Ефекта е невероятен ако можете да извършите тази операция с проксита за всички 67
000 URL- та Ако някой има желание, аз мога да изпълня операцията за сайта Ви с всички 67 000
URL- та, и то като използвам проксита!!! Ще отнеме 4-5 дни за URL бая работа си е,... но си струва повярвайте :)!!
Цената ще е около 30 EUR за сайт
:)
 
От: Ето как да си набавим 67 000 беклинка ДА 67 хиляди!!!

На повечето дава грешки, отварят се картинки от комикси или няма такива сайтове. Много от линковете не са въведени правилно:
пример: http://zhilinsky.ru/checkpr/code.php?type=2&uri=elmama.{website}
elmama не трябва да го има
Също така има по 5-10-20 линка от 1 домейн
 
От: Ето как да си набавим 67 000 беклинка ДА 67 хиляди!!!

Дано да е фалшива офертата. Че иначе представяте ли си какво ще се случи с вашия сайт, ако успее да извърши такава офанзива - ще кара поне 5 години в пеналтита и на гъза на географията.
 
От: Ето как да си набавим 67 000 беклинка ДА 67 хиляди!!!

Няма да е "на гъза на географията" а доста по-далече. :)
 
От: Ето как да си набавим 67 000 беклинка ДА 67 хиляди!!!

Да но тея линкове докато се индексират отнема СУПЕР много време понеже тези сайтове имат хиляди outbound линкове..
 
От: Ето как да си набавим 67 000 беклинка ДА 67 хиляди!!!

Да но тея линкове докато се индексират отнема СУПЕР много време понеже тези сайтове имат хиляди outbound линкове..

Те изобщо не се броят към общата сметка. Въпрос на един ден е Гугъл да прецени, че бековете нарастват прекалено бързо. Ето какво става при 1000 такива скоростни беклинка. А при 67000 такива беклинка по-добре купете на сайта си сенчесто местенце на гробището за домашни любимци, за да се кефи, когато възкръсне през следващия век.
 
има една програма , готово заредена с 50к такива сайтове
всеки път като пусна нов сайт, го пускам през тая програма
за 1-2 дена е индексиран,
за вреда не може да говорим, това са сайтове които ти помагат в индексирането
от всичките 50к само около 50 баклинка се появяват до месец, щото това не са баклинове , а само си пингваш сайта там
повече инфо
и тука
 
От: Ето как да си набавим 67 000 беклинка ДА 67 хиляди!!!

Не бих искал да споря за вече многократно доказани неща. При нерелевантни нетематични линкове в такива огромни количества може да се говори само за това, че понякога може да да се случи да няма вреда (примерно, няма доказателства, че събмитерът е зложелател), но в никакъв случай да се говори за полза. Ако пускаш някакви сателити, за които не ти дреме или вече стар и тръстов сайт - ок, ама да пуснеш сериозен нов проект през тази пералня си е самоубийство. Поне аз като правих тези глупости с масирания събмит преди беше така (и то при бели каталози), а не вярвам нещо да се е променило при положение, че го казват и доказват дори и G-адвайзърите в официалните google-блогове, а не само странични специалисти.

Щом казваш, че ти върши работа - няма да мога да те преубедя, естествено, но най-вероятно, ако не го беше правил - ползата щеше да е многократно повече.

P.S. сега прочетох по-внимателно, че пишеш, че ти се индексират само 50 линка от тези 50к. Това обяснява факта защо не са те цапардосвали пеналтитата, вероятно повечето каталози от този 50к списък нямат никаква тежест и не дават отражение, т.е. Гугъл не зачита тежестта на беклинковете от тях. Но в този случай не виждам никакъв смисъл вместо ръчно за ден-два да си вкараш 50 свестни описания с различни анкори и сайтът ти да грейне, да ползваш нещо от типа на allsubmitter+xrummer и да рискуваш толкова.
 
Последно редактирано:
Заглавието на темата е грешна, също и инфото което е дал stunky
""Не бих искал да споря за вече многократно доказани неща."" и аз така мисля и те уважавам и най-малко искам времето да се заяждам :)
1.това не са баклинкове (казах го в други теми, също и тука 2 поста по горе) Ефекта е повече като пингване, отколкото баклинк
2.нема нищо общо с xrum*mer и allsubmiter
3. ""Щом казваш, че ти върши работа - няма да мога да те преубедя, естествено, но най-вероятно, ако не го беше правил - ползата щеше да е многократно повече"
кажи някой IM форум и ще ти намеря точна тема там за ползата за индексиране от тия сайтове (bhw, dp, wf....)
4. ""Това обяснява факта защо не са те цапардосвали пеналтитата, вероятно повечето каталози от този 50к списък нямат никаква тежест и не дават отражение, т.е.""
не са каталози
не ми трябват баклинковете им
Като цяло само това че 67к баклинга наведнъж е самоубийство(но ако са баклинкове) и ""за ден-два да си вкараш 50 свестни описания с различни анкори""(но нищо не ти пречи да си пуснеш сайта и през тая програма) мога да се съглася :)
Не че е нещо супер яко, тия сайтове да са 100 или 100к разлика почти няма, почти винаги се индексираш за 24 часа :)
 
От: Ето как да си набавим 67 000 беклинка ДА 67 хиляди!!!

Да, сега разбрах, че обсъждаме различни неща. Аз пиша по заглавието на темата - за беклинковете, а ти за друго. Да обобщя накратко, 67000 беклинка накуп (ненатурални, за кратко време) са нещо лошо и доколкото разбрах, си склонен да се съгласиш с това. Аз пък съм съгласен с този тип събмит, който си имал предвид ти, ето и доказателство :)

Що се отнася до посочените форуми, то не мога да ги възприема като авторитетен източник - непълнолетни индийци си препредават от уста на уста градски легенди, създадени преди 3-4 години (макар че в bhw специално понякога се срещат и ценни неща), докато Гугъл променя тежесттта на факторите в алгоритмите едва ли не ежедневно.
 
Последно редактирано:
Re: От: Ето как да си набавим 67 000 беклинка ДА 67 хиляди!!!

Да, сега разбрах, че обсъждаме различни неща. Аз пиша по заглавието на темата - за беклинковете, а ти за друго. Да обобщя накратко, 67000 беклинка накуп (ненатурални, за кратко време) са нещо лошо и доколкото разбрах, си склонен да се съгласиш с това. Аз пък съм съгласен с този тип събмит, който си имал предвид ти, ето и доказателство :)

Що се отнася до посочените форуми, то не мога да ги възприема като авторитетен източник - непълнолетни индийци си препредават от уста на уста градски легенди, създадени преди 3-4 години (макар че в bhw специално понякога се срещат и ценни неща), докато Гугъл променя тежесттта на факторите в алгоритмите едва ли не ежедневно.
съгласен ......:roll:......и за форумите също
щото хора с различни причини (увеличаване на постове, да покажат че знаят много. да се правят на важни...etc) спамят по тия форуми и залъгват много хора :)
включително и тоя форум, включително и тая тема :)
 

Горе