Е как става таз работа ? :@

barsil_onogur

New Member
Вчера сайта ми беше на първо място в google за "командоси", а днес го няма и в топ10... Goolge ли се еб*ват с мен или..?
 
От: Е как става таз работа ? :mad:

Не знам за класиранията, но днес видях, че са добавили още една лента с платени връзки най-долу, което ми се струва доста "изнасилено"... Чудят се вече от къде да смучат...
 
От: Е как става таз работа ? :mad:

Може би е минал началния бонус за нов домейн?
 
От: Е как става таз работа ? :mad:

Я кажете малко за този бонус, че си купих преди две седмици домейн, няма никакво съдържание на него, а вчера гледам че е на 13 позиция при търсене с ключова дума и има PR0? Това защо и до кога?
 
От: Е как става таз работа ? :mad:

Абе незнам ама в гугал за командоси излизат все ауторити сайтове по пр4.. твоя какъв е ?
 
От: Е как става таз работа ? :mad:

Вчера сайта ми беше на първо място в google за "командоси", а днес го няма и в топ10... Goolge ли се еб*ват с мен или..?

Ако сайта ти е нов това не е нищо чудно ... Goolge катапултира новите сайтове до първите позиции за да предложи на хората нещо ново и ако сайта през това време събере много линкове загубата на позиции няма да е голяма, както и ако самия сайт е горе долу оптимизиран добре и не в силно конкурентна ниша. При всички други случай ще има падане.

Само един съвет .. прави си сайта да е добър в дългосрочен план ... Goolge си променя правилата по-бързо от колкото ние можем да реагирам, но ако сайта ти е добър ще заеме полагащото му се място.
 
От: Е как става таз работа ? :mad:

Goolge си променя правилата по-бързо от колкото ние можем да реагирам

Има хора, които генерират по 1 милион сайта, докато Мат Кътс си заснима видео клипчето. :)

Goolge катапултира новите сайтове до първите позиции за да предложи на хората нещо ново

Не е добре да говорим за нещо като факт, защото не е.

Не знам за класиранията, но днес видях, че са добавили още една лента с платени връзки най-долу, което ми се струва доста "изнасилено"... Чудят се вече от къде да смучат...

Стана като сайт претрупан с AdSense. Само да не пуснат повече от 3 карета. Вече са на максимума :)
 
От: Е как става таз работа ? :mad:

Пич сайта ти е на 10 дни - как реши че си бил на първо място в Г.
Това че в твоя браузър не си си бил изключил хисторито и те е показвало на първо място само в твоят телевизор
Ако действително си бил на първо място в Г и имаш инсталиран Г. Аналитикс щеше да видиш че имаш посещения от търсачката, ако нямаш посещения от търсачката значи проблема ти е в браузъра
 
От: Е как става таз работа ? :mad:

На различните хора им показва различно. Преди един от онлайн-речниците, с които се занимавам, на собственика му излизаше на първа позиция, а на мен - на 4-та. Днес пък един тука твърди, че ввв.devstveni.kry4ma.цом не му излизало на първа страница при ключова дума "девствени", а на мен си ми излиза на 1-ва. Предполага се, че Гугълът запомня кой какво търси и си му дава търсеното на по-първи позиции.
 
Re: От: Е как става таз работа ? :mad:

На различните хора им показва различно. Преди един от онлайн-речниците, с които се занимавам, на собственика му излизаше на първа позиция, а на мен - на 4-та. Днес пък един тука твърди, че ввв.devstveni.kry4ma.цом не му излизало на първа страница при ключова дума "девствени", а на мен си ми излиза на 1-ва. Предполага се, че Гугълът запомня кой какво търси и си му дава търсеното на по-първи позиции.

не се предполага - то си е факт или поне така твърдят Google на официалния си блог

http://googleblog.blogspot.com/2009/12/personalized-search-for-everyone.html
 

Горе