Е-майл маркетинг

BoksAa

Member
Здравейте, като гледах в Е-майл пощата ми видях много хора които пращат писма и вътре текстови реклами, продукти за закупуване като Афилиейт само, че в е-майл пощата. Дайте своето мнение за такъв бизнес и дали парите вървят и популярност има ли.
 
От: Е-майл маркетинг

С 2 думи СПАМ...
Ако обаче се таргетират мейлите, от хора, които наистина биха имали интерес към продукта/услугата/събитието - то определено си заслужава.

В момента цените за 1000 таргетирани мейла са толкова ниски, че дори само една продажба избива инвестицията на 5000%.
 
ако си вземеш парите въобще :D 99.9 процента от афилиейт програмите ще те баннат....

единствения вариянт е да си много ъндър ама тогава ще нарушиш сигурно поне 10 закона!!!!(НЕ СЕ ПРЕПОРЪЧВА ЩОТО МОЖЕ ДА ТИ ДОКАРА НЕПРИЯТНОСТИ)!!! поръчваш си един чувал продукти :lol: награбваш си мейли и се спукваш да ги спамиш и си правиш билинга и шипинга ти... :lol:

а сега сериозно :arrow:

срещал съм хора който бяха тръгнали да забогатяват от спам и никой не е забогатял това ми е статистиката за 8+ години като уебмастър
 
От: Е-майл маркетинг

И аз знам че това е само спам, но мислех че може да се хване нещо, но разбрах че може да се хванеш само бана..
 
От: Е-майл маркетинг

В световен мащаб имейл маркетинга се води за един от най-печелившите. За мен е и много рисков, аз лично не го използвам като средство за популяризиране. То май всичко печелившо е и с висок риск ;)

Иначе ако някой търси добри специалисти, с голяма база данни - мога да препоръчам компания - да пишат на PM
 

Горе