Е, това е популярен сайт :)

Izida

New Member
Сложих провокативно заглавие на темата, а всъщност препоръчвам на всички, да гледате филма - Untraceable

Untraceable_movie_poster_210.jpg


Това се казва трафик :)
 
Последно редактирано от модератор:
Хехе, и кво като има трафик ? Това е като да напишеш картофи по 50ст килото ,а като някой влезне е магазина гледа аптека :)

Тук в този форум многократно доказахме че 50 посетителя таргетирани са по добре от 1000 нетаргетирани.
 
да обясня за тези които се дразнят на izida ( тя има малка вина, но). Та във филма става дума за един "сайт" който прави невероятен трафик и затова е сложила такова заглавие. Ако беше обяснила никой нямаше да се дразни :)
 
Не виждам, защо трябва някой да се дразни от факта, че препоръчвам филм, който ми е харесал. Да трупате простотии и неясни изрази, е липса на възпитание.
Не искам да морализаторствам, но мислех че може да коментираме филма и да трупаме опит.
Явно хората обичат да гледат насилие, простотии и глупости, вместо да четат нещо стойностно.
Така че, мили уебмастъри, ако нямате сайт, който да се вписва в споменатите от мен категории, дерзайте....
 
Явно хората обичат да гледат насилие, простотии и глупости, вместо да четат нещо стойностно.

Имаш грешна визия на нещата.
Нали не мислиш, че всички са ти набори и са ти на акъла.
Половината още им седи инсталиран "Контра страйка" с "уол хака" на компа.
 
Филма много ми хареса, но защо просто не блокираха домейна от всички държави и така никой нямаше да влиза ;)
 
Особено американските филми. Ей като сме на тема филми, да Ви питам ... някакви слухове за някоя нова балканска комедия да са се чували скоро?!? Върха са, особено сръбските.
 

Горе