Желая да си намеря работа в интернет моля помогнете !

Дискусията в 'Пари от Интернет - Make Money Online' стартирана от Василиян, Февру 15, 2018.

1. Василиян

Василиян New Member

Рег.:
    Февру 15, 2018
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравейте, казвам се Василиян Атанасов на 21 години, нов съм в форума и търся работа като занимаващ се по поддръжка на Facebook, Instagram страници и не само ! Имам много свободно време и мога да отделям много време на това което правя, не бих се затруднил с компютърната грамотност ! Имам добър Английски език и Гръцки запознат съм относно поддръжката на страници имах online магазин в Facebook но не опроверга очакванията ми ! Очаквам предложения ! Благодаря предварително !

2. freelancer

freelancer Active Member

Рег.:
    Авг 7, 2009
    Съобщения:
    824
    Харесвания:
    58
    Точки:
    28
    "но не опроверга"?!?

Бъдете по-внимателни, когато си търсите работа, за да ви вземе някой насериозно.

RealMoney харесва това.
  3. hristonev

hristonev Active Member

Рег.:
    Авг 5, 2016
    Съобщения:
    489
    Харесвания:
    194
    Точки:
    43
    Тогава учете!

4. obione

obione Member

Рег.:
    Ян 17, 2010
    Съобщения:
    226
    Харесвания:
    10
    Точки:
    18
    Място:
    Бостън, Ма
    Привет. Напиши какво можеш, и колко. Това е добър форум за съвети и сделки.

И няма нужда да си добър в нещо . Може само да "пакетираш" услуги. Намери най-добрите съфорумци в съответните области, и се сработи с един-двама от всяка област. Аз виждам добри оферти на пазара, но не мога да преговарям, говоря и се разбирам с 10 човека за по 5-10 кинта. Ако има един пакет, от 100-до няколко стотин кинта, бих си поръчал.

Успехи.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice