Желая малко съвети и помощ

elfish

New Member
Здравейте. Значи реших сериозно да се подхвана с интернет бизнеса (то от две седмици съм така). Въпросите ми са относно blogspot. Значи искам да попитам как да вкарам меню със съдържание (както на bullbloger - статиите от една и съща категория да са в един линк, а другите в други) и страницата ми да излиза на цял екран, а не като обикновенните блогове. Също се интересувам и как да махна горната лента на blogger. Благодаря предварително :p
 
От: Желая малко съвети и помощ

все препоръчвам bloggertricks . com че имат отговори на много how to въпроси ..
сега са ги сдъвкали съвсем с видеотата които са направили ...
 
Последно редактирано:
От: Желая малко съвети и помощ

Още едно въпросче излезе. Значи всичко разбрах как стана все пак чичко гуугъл е царя, ама не можах да разбера при публикациите как мога да направя новия абзац да е с няколко интервала навътре ?

П.П. - още един въпрос - значи как да оптимизирам блога си? Всмисъл сега примерно в блога ми има два курса - единия по икономика, а другия по мениджмънт. За ключови думи предполагам трябва да напиша икономика и мениджмънт, ама примерно ако реша да вкарам някой друг курс или анализи по литература (което си е голяма идея, понеже учениците ги мързи да пишат) трябва ли пак да го оптимизирам с ключова дума или не е нужно. Благодаря предварително
 
От: Желая малко съвети и помощ

С p {text-indent: 6em;} (примерно) в CSS се прави.

Вероятно е по-добре просто да направиш друг блог за литературата - ще можеш ползваш субдомейн, title, h1, h2 и прочие с подходящи ключови думи за да серанкнеш по-добре.
 

Горе