(ЗАБАВА) ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ

@CopyTheFunk какъв автогол съм си вкарал? Че не съм търсил фирмата му с кавички ли... е не бих се сетил, че може така да се регне някой.

@Matey Hristov и тъй като имаш какво да кажеш започна с обидите ли?
Тук младежо важат правиалта на форума, а не твоите (но дишай спокойно няма да те репортна). Така че ако искаш да нареждаш кой какво да прави направи си форум с правила каквото на теб са ти изгодни и тогава казвай на регистриранете какво е правилно и какво не. И какво мислиш за мен си е твоя работа не моя.

И не прекалявайте със забавлението за да не гледаме после теми - пиша статии за 0.5лв. :D
 
@AMitrev ПРЕЕБА ТЕМАТА!
 
Последно редактирано:
Ама разбира се, че го правиш за кеф. Не е свързано въобще с дейстноста ти... хайде не всички пишем #ЕСЕ-та :D.

Пак ще ти го кажа тук е форум и всеки има право да публикува мнения, критики или там както иска да ги приема всеки един от участниците. Ако мислиш, че нещо не е по правилата си има бутон "Report".

Нека сега обсъдим качването ти на хубава и ценна инфорамция (твои думи!) за прогнозата ти за АЕК Атина - Левадикос. Там полезното и ценното са последните три изречения. Хубаво, че докарваш "Инфо"-то на обем, но е абсолютно без значение, че през 2015 собственика на гостите бил инвестирах Х пари.

Напиши, че 4 от последните 5 срещи между двата отбора са били вкарани под 2.5 гола. АЕК имат шест поредни победи над този съперник (във всички турнири), като дори не е допуснал гол.

Между другото "Активи"-те както ти ги наричаш е само цената на футболистите в отбора спрямо някой от популярните сайтове (най-вероятно трансфермаркт), а не активите на отбора.
 
@AMitrev прееба темата.
 
Последно редактирано:
Втората прогноза на Matey Hristov при коефициент 1.50-1.70 не излиза и изведнъж друг му е виновен.

Така ли преборваш критиките?
 
Прав си, АЕК Атина не излезнаха. :)

9498315Y.png
 
И отново статистика, която няма нищо общо с темата ти ТУК. От тези мачове сподели колко? Един и то губещият :)

Интересно защо човек правеш по хилядарка на месец ще си губи времето да добавя фенчета във фейсбук за по 50лв.
 
И отново статистика, която няма нищо общо с темата ти ТУК. От тези мачове сподели колко? Един и то губещият :)

Интересно защо човек правеш по хилядарка на месец ще си губи времето да добавя фенчета във фейсбук за по 50лв.

Не е така. Мисля, че е редно да защитя Матей в момента, защото във фейса бе споделил няколко отбора, които са фалит/банкрут. Играх ги с едни 30 лева за теста и си излезнаха. От началото и аз си мислих, че е като онези типстъри с "наредените" мачове ама не е. Човекът дава информация, всеки си избира залога. Аз също получавам някаква информация за срещи, но не точно такава. В интерес на истината бих се възползвал от услугата му в бъдеще ако евентуално ми остане свободно време.
Поздрави
 
@CryptoInvest никой не казва, че не излизат. Статистиката е за нещо, което той не реши да споделя тук. Ако бяха наредени мачове коефициентите щяха да са поне 2+ ;).

Да не говорим, че ако искаш да печелиш трябва да следваш точно стратегията на типстъра (в случая Матей).
 
@CryptoInvest никой не казва, че не излизат. Статистиката е за нещо, което той не реши да споделя тук. Ако бяха наредени мачове коефициентите щяха да са поне 2+ ;).

Да не говорим, че ако искаш да печелиш трябва да следваш точно стратегията на типстъра (в случая Матей).
Да, така е абсолютно си прав. Но въпросът е, че Матей си качва всяка седмица статистика в една от групите му.
 
Имаш предвид че дава резултатите преди мачовете?
Че то след мача всеки може да изтипоса 100% успеваемост.
 
Имаш предвид че дава резултатите преди мачовете?
Че то след мача всеки може да изтипоса 100% успеваемост.
Дава информация за отборите, след това качва статистика за изиграните вече срещи. В случаите когато съм видял подобен пост с информация винаги е било преди срещата.
 
Мислех да му драсна за едно предложение, за en пазара, върти ми се една идея в главата свързана с clickbank merchant, но откъде да знам, че и при мен няма да откачи в някой момент, както тук си изтри постовете, това поведение ми направи лошо впечатление
 

Горе