Продава се: ЗА ТРИЕНЕ

Във времето е 2 такъв бизнес който се продава тук.
Ако може да споделиш защо се продава?
Налагат ми се командировки в чужбина, също така имам и малко дете и не успявам да смогна. Обещавам и закъснявам с поръчки, отлагам ги и това не оставя добро впечатление. Дума не може да става, че не е успешен, защото почти не са пускани реклами с него, което ще рече, че дори не е и тествано. Изхарчени са всичко на всичко 200-300 долара за реклама. Който го закупи ще може да печата по разработена българска технология, която дава много предимства пред конкуренцията, ще научи и всички тънкости, които съм придобил за последните години, както за печат, така и предпечат, дизайни, снимки и др.
 
Аз те насърчавам да не го продаваш а да си го развиваш.
Сложно е, и осъзнаваш, че идва един момент, в който нямаш време за себе си, а камо ли за семейството и детето си и ако трябва да избирам между двете мисля, че всички сме на едно мнение.
 
Сложно е, и осъзнаваш, че идва един момент, в който нямаш време за себе си, а камо ли за семейството и детето си и ако трябва да избирам между двете мисля, че всички сме на едно мнение.
Патриота какво ще го правиш, свързан е по един или друг начин с този бранд? Ако разкараш този бранд заминава и той, а има потенциал !

Все още мисля, че правиш грешка, в този бранд има много хляб на който му се работи.
 
Патриота какво ще го правиш, свързан е по един или друг начин с този бранд? Ако разкараш този бранд заминава и той, а има потенциал !

Все още мисля, че правиш грешка, в този бранд има много хляб на който му се работи.
Патриот е съвсем различен проект с друг фокус, който също може да бъде осъществен. В DMN също може да се вкарат патриотични продукти-не пречи. Като цяло има много потенциал, защото нивото на печат в България в момента е пълна трагедия и хората търсят качество на достъпна цена.
 
Патриот е съвсем различен проект с друг фокус, който също може да бъде осъществен.
Имам в предвид, че ако продадеш оборудването за печат, това ще го засегне пряко.

Като цяло има много потенциал, защото нивото на печат в България в момента е пълна трагедия и хората търсят качество на достъпна цена.
По скоро търсят качество. Цената е на второ място

Ако не ти трябват пари, не си продавай оборудването, стоката и бранда, според мен правиш грешка! (лично мнение)
 
Имам в предвид, че ако продадеш оборудването за печат, това ще го засегне пряко.


По скоро търсят качество. Цената е на второ място

Ако не ти трябват пари, не си продавай оборудването, стоката и бранда, според мен правиш грешка! (лично мнение)
Мога да го дам и патриота към дмн
 
Реших да предоставя още един БОНУС към офертата - сайта: patiot681.bg . Страхотен избор за патриотичен бранд.
 
Какво включва оборудването за печат ,нужно ли е голямо помещение?
Здравейте, оборудването включва принтер и професионална преса 40/50см.
Българска know-how технология, която ще ви позволи директен печат, също и сублимация.
Относно помещението - 15-20 квадрата биха били напълно достатъчни.

Поздрави!
 

Горе