Забавиха ми плащането, трябваше да е днес... някоий друг с този проблем ?

Венци

New Member
Здравейте, от доста време си получавам УС кода на днешна дата. В момента дори не ми пише, че плащането е в процес. Нямам никъкви писма от гугъл в гмейла, нито съобщения в акаунта. Знам, че промениха времето на съвъра си преди няколко дена, дали може заради тази промяна във времето, да има и забавяния по плащанията ?

Има ли друг човек, на който са му забавили плащането ?
 
От: Забавиха ми плащането, трябваше да е днес... някоий друг с този проблем ?

Има ли друг човек каза:
Да, има, не е само при теб.
 
От: Забавиха ми плащането, трябваше да е днес... някоий друг с този проблем ?

Благодаря за отговора, малко ми беше напрежение...
 
От: Забавиха ми плащането, трябваше да е днес... някоий друг с този проблем ?

И с банковия превод има голямо забавяне, там по принцип ги превеждат към 12 число, а още няма никой.
 
От: Забавиха ми плащането, трябваше да е днес... някоий друг с този проблем ?

И с банковия превод има голямо забавяне, там по принцип ги превеждат към 12 число, а още няма никой.

12-то число??? Нещо се бъркаш или пък на теб ти идват на 12-то за пред последния месец, а не за последния. Понеже те до 10-ти правят "ревизия" на парите и започват изплащане от 21-ви. Което значи, че при теб има жестоко забавяне, щом чак на 12-ти си получаваш парите... Малко не ми се вярва, до сега не съм срещал човек който си взима парите около 12-ти.
 
От: Забавиха ми плащането, трябваше да е днес... някоий друг с този проблем ?

Само един превод имам досега и сега виждам, че даже е бил на 8 ноември . След това временно не ги ползвах, сега пак съм ги пуснал и чакам превод за миналия месец, но още не идва. А изчисленията ги правят до 7мо число и веднага след това са ми направили превода. Може нещо да са променили от тогава.
 
От: Забавиха ми плащането, трябваше да е днес... някоий друг с този проблем ?

На мен всеки месец ми идва инфото за плащане на различни дати (+- 2/3 дена до седмица). А, май миналата година или по-миналата беше имаха проблем и пускаха инфото ръчно по мейла на някои потребители с огромно закъснение. Така че какво сте се впрегнали толкова за един ден закъснение? Я се стегнете малко, все пак е неделя :).
 
От: От: Забавиха ми плащането, трябваше да е днес... някоий друг с този проблем ?

Само един превод имам досега и сега виждам, че даже е бил на 8 ноември . След това временно не ги ползвах, сега пак съм ги пуснал и чакам превод за миналия месец, но още не идва. А изчисленията ги правят до 7мо число и веднага след това са ми направили превода. Може нещо да са променили от тогава.


Аз лично от две години ги ползвам, като получавам плащания всеки мен и до сега не съм имал подобен начин на плащане. Иначе "ревизията" я правят до около 5-ти, но пък плащанията при мен идват от 21-ви до 25-ти. Като при тях официалната дата за изплащане е след 21-ви. Аз лично преди малко получих PIP, PI трябва да имам утре следобед, поне така се надявам.
 
От: Забавиха ми плащането, трябваше да е днес... някоий друг с този проблем ?

Да, и при мен пише, че се извършва банков превод. Явно са изравнили датите на плащане с банков превод и WU.
 

Горе