Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Какво става няма ли да отменят този закон?

Не само, че няма да го отменят, ами и ще гласуват още закони като този (че и по-лоши). Причината е, че не само ти се държиш по този начин - всички очакват кронистите (тези, които си купуват законите) да решат, че вече не искат да печелят пари по нечестен начин и да спрат да си купуват закони. Така обаче не става. Ти ако беше на тяхно място би ли се съгласил да спреш да увеличаваш богатството си?
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Не бойте се и не се плашете :D
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Това им е сигурно първия и последния сполучлив закон, хазарта трябва да се забрани изцяло
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Това им е сигурно първия и последния сполучлив закон, хазарта трябва да се забрани изцяло
Това мнение на човек от Северна Корея ли е :)
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Не , мнения на нормален човек а не на някаква откачалка която си мисли,че ще спечели пари от хазарт.
Това мнение на човек от Северна Корея ли е :)
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Забраните създават повече проблеми, отколкото решават. Затова смятам, че не е редно да се забранява хазарта, пиенето на алкохол, пушенето на тютюн и марихуана, всички възможни наркотици, вредното хранене и изобщо всички глупави неща, които хората правят.

Човешката глупост не може да се забрани със закон.

Ако забранят хазарта хората ще продължават да играят хазарт, само че ще наричат това "бинарни опции". Или просто ще залагат нелегално - и така ще направят мафията по-богата. В интерес на мафията е да има забрани. Защото именно забраните увеличават печалбата. Ако отпадне забраната на наркотиците наркокартелите ще изчезнат - просто няма да е доходоносен бизнес (по същата причина, поради която няма такива богати картели, които произвеждат моркови - конкуренцията ще понижи цената до нива на съвсем скромна печалба).
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Добре де, не мога да разбера едно нещо - нали всичко е блокирано?? Защо в статистиката продължавам да имам посещения? :lol: или това да са посещения от хора, живеещи в бели страни?
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Вероятно защото блокировката се преодолява елементарно - например чрез VPN или TOR.
 
  • Like
Реакции: Moko
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Днес имам следния проблем, влизам в афилейта на бет365 и не мога да проверя статистиката, липсват всички данни, показва само 21.08.13 и това е нито по стари години , дни дати, изобщи всичко е изчезнало.. Някой друг има ли същия проблем? Имал ли е преди? Ще се оправи ли?
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Явно има някаква промяна, но може да се види статистиката. Като се избере ежедневен доклад, след това първата дата 21/08/2013 се променя на 01/08/2013 като се маркира двойката и се натиска 0. Интересното е, че има допълнителни нови секции с информация, най-много ме заинтригува секцията дължими комисионни за партньори, в която има разминаване със секцията общи нетни приходи след приспадане на 30-те%.
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

При мен не може да се избира изобщо нищо, стои си на 21.08 и това е , не може да се промени. не съм виждал новите секции..
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Сега ръчно може да се сменя само по една нула на датата което дава възможност за достъп до отчета. Има нови графи в таблицата на английски изглежда ги натъкмяват тия дни и затова календара не работи. Странно наистина има разминаване от 10-12% както е написал riko.

ПП
devilx с тоя домейн си в разрез с правилата на bet365 ако се разминеш само с предупреждение ще е добре.
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Домейна съм го деактивирал. Пренасочих го

Сега ръчно може да се сменя само по една нула на датата което дава възможност за достъп до отчета. Има нови графи в таблицата на английски изглежда ги натъкмяват тия дни и затова календара не работи. Странно наистина има разминаване от 10-12% както е написал riko.

ПП
devilx с тоя домейн си в разрез с правилата на bet365 ако се разминеш само с предупреждение ще е добре.
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

А какво става с глобите за рекламиране на нелицензирани букмейкъри ? Питам, тъй като същият букмейкър, който е блокиран и е в черният списък си е направил нов домейн с един знак разлика и все още се предлага в България ...
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Няма глоби не е забранено да се рекламира доколкото знаем.
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Разрових се малко и ето какво установих:

Реклама на хазартните игри
Чл. 10. (1) Забранява се прякото рекламиране на хазартни игри чрез средствата за масово осведомяване.
(2) Допуска се обявяване на реда и начина за участие и условията за провеждане на лотарийните, "Бинго" и "Кено", тото и лото игри, както и залаганията на резултати от спортни състезания, залагания върху случайни събития и с познаване на факти и събития и на резултатите от тях, както и излъчването на тегленията на тиражите по телевизията.

Чл. 91а. (Нов - ДВ, бр. 54 от 2006 г.) За нарушение на чл. 10, ал. 1 и чл. 11, ал. 2 на организатора се налага имуществена санкция в размер от 5000 до 10 000 лв.


Въпросът е дали интернета се включва към средствата за масово осведомяване?
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Няма глоби не е забранено да се рекламира доколкото знаем.


Аз пък знам, че има глоби за реклама и то доста солени - до 10 000лв

За домейна дори и да си го пренасочил пак си в разрез с правилата доколкото знам аз.

едит : a4kata ме е изпреварил като е цитирал закона.
 
Последно редактирано:
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Спират онлайн залагането, а а4ката пита дали реклама в интернет е противозаконна? :lol:
Дано след "кратката" ваканцийка, педерастчетата се поразмърдат и направят нещо с лицензиите... И все пак остава другия хуй - те може да пуснат лицензи, но дали ще променят закона за рекламата в интернет? Т.е , дали няма просто да ни пляснат всички афилейти през ръцете??
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Кво да пляскат всички афилейти през ръцете да му мислят медийните групи 8) нашите сайтове са за българите в чужбина... и без това още миналата година регистрирахме всички останаха само 18 годишни които навършват пълнолетие и се впускат в играта но с дребни парички:!: можем и без тях :D
За работещ закон и дума не може да става:| безсмислено е да забраняваш нещо за нямане на лиценз и да няма правила по които да си извадят такъв. Малко закъсняха чичките и лелките от комисията и българите светнаха че ги ограбват в еврофутбол връщане назад няма... кой е тоя лудия който ще знае от 4-5 години как да заложи 100 лв в интернет на коефициент 2,45 например и няма да го направи при положение че монополиста за същия мач ще му даде 1,95 :arrow: не вярвам че има такъв.
Колкото по рано се осъзнае че трябва бързо да се сяда на масата и да се преговаря с два букмейкъра които въртят оборота в бг толкова загубите за държавата, спорта и за хората от рекламния сектор ще са по малки.
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Ако седнем да говорим кое е безсмислено и кое не, ще се окаже, че законите могат да се намалят с поне 50%. Тука става дума кой колко е платил, за да си осигури гръб:) Мама Божка си е платила стабилка и пак ще му взимат 12% от оборота и ще го клецат. Само дето си е осигурил 100% увеличение на оборота и не го е*е. И на мен ми се иска да живеем в свободна страна, ама с всеки изминал ден се уверявам, че това не е така. И че който е избягал навънка, може да се реализира. Тука можем да се борим с вятърни мелници и свине-майки и свине-синове (разбирайте пееФските).
 

Горе