Заглавие на сайт - въпрос

buffu

Member
Здравейте,
Доста се чудя , кой начин да избера за заглавие на сайта си, за да се оптимизира по-добре.
Примери
1.Сайт.ком - КЛИПЧЕТА,КЛИПОВЕ,КАЧИ КЛИП
2.Сайт.ком - клипчета,клипове,качи клип
3.Сайт.ком - клипчета, клипове, качи клип ( след запетаята оставям разстояние)
4.Сайт.ком - КЛИПЧЕТА|КЛИПОВЕ|КАЧИ КЛИП
5.Сайт.ком - клипчета|клипове|качи клип
Има ли разлика ако думата в заглавието на сайта е с главни букви ?
Какво препоръчвате вие ?
 
няма значение за главните малките букви ибягваи повторения и си подбери внимателно ключовите думи с адурд инструмента за киурди виж кое колко се търси аз бих избрал

Клипчета, Клипове, Качи Клип - Сайт.ком
дотук ..................след запетаята се оставя разстояние правописно е правилно
 
От: Заглавие на сайт - въпрос

Ако в името на сайта се съдържа ключовата дума, може да пропуснеш една от трите, които си разделил със запетая. Иначе изглежда spammy. Това което coolice предложи е добро решение по принцип. ;)
 
От: Заглавие на сайт - въпрос

Здравейте.Аз съм нова тука,затова ви моля да ми кажете как да си направя тема?Съжелявам,че не отговарям по темата,но незнам нищичко тук.
 
От: Заглавие на сайт - въпрос

направо не знам как се почва от нулата, след като не може човек да се оправи с пускането на тема във форум... нооо, както се казва "за всичко си има първи път"...

Иначе да отговоря и по темата..
според мен до няколко думи в тайтъла (защото под заглавие предполагам това се има предвид) няма лошо да се вкарат няколко думи, които са ти важни.
В случая
Сайт.ком - КЛИПЧЕТА|КЛИПОВЕ|КАЧИ КЛИП

е добре...
 
избираш секцията на форума за която ти е темата цъкаш на нея и горе в ляво където е списъка на темите има бутон
newthread.gif
цъкаш на нефо и пишеш заглавие и си нп
 
От: Заглавие на сайт - въпрос

Малко спамърски изгеждат твоите варианти, разнообрази с нещо, примерно вмъкни и "видео" в заглавието. Може да е например:

Клипове, гледай видео и клипчета, качи клип - Site.com
 
От: Заглавие на сайт - въпрос

може да направиш що годе смислено изречение като използваш всички думи

видео клипчета качи клип

така хем ги има думите поотделно хем имаш три фрази

видео клипчета
клипчета качи
качи клип
 

Горе