Заем от Square Capital

danko6

Well-Known Member
Здравейте
има ли запознати с вземането на заем за малък бизнес от https://squareup.com/capital до момента имали раздадени над 100 милиона долара. Това което ми хвана окото е, че раздават заеми срещу продажби. В сайта има и пример на принципа на работа, примерно дължите 10 % на продажба или на дневни продажби и и получавате плащане от клиент на стойност 1000 долара, 100 взимат те, докато покриете заема от 11 000, ако сте теглили 10к.

Никъде не видях какви изисквания имат за бизнесе, как се процедира и ако няма продажби какво става ? Сега четох в Калдата че и paypal имат такъв вид услуга вече, но не знам те дали процедират също на продажба, сега ще се поровя за информация.

Eдит: при Paypal ти дават заем в размер на 4% до 15%
от продажбите на бизнеса ти в рамките на последните 12 месеца. Както и всеки е задължен на всеки 90 дни да връща сума равняваща се на 10% от заема .
Просто, ако има някой по запознат да сподели информация ще е супер :)
 
Последно редактирано:
От: Заем от Square Capital

На мен лично не ми отваря нищо за заеми от линка, който си дал, но благодаря за програмата. Определено ще я ползвам.
 
От: Заем от Square Capital

Линка си е правилен, просто това не е система за бърз кредит като тия от телевизията:D Пари ти отпускат, ако сайта ти е ползвал техните разплащателни услуги и съответно имат някакво доказателство и сведения какви продажби си правил през миналите месеци.
 
От: Заем от Square Capital

Линка си е правилен, просто това не е система за бърз кредит като тия от телевизията:D Пари ти отпускат, ако сайта ти е ползвал техните разплащателни услуги и съответно имат някакво доказателство и сведения какви продажби си правил през миналите месеци.

Препраща ме директно към глобалния им сайт - бил съм извън US :D
 

Горе