Заем 20,000лв с 3% лихва... и за 60месеца да му връщам по 330лв ПОМОЩ...

От: Заем 20,000лв с 3% лихва... и за 60месеца да му връщам по 330лв ПОМОЩ...

Хахахахах не бе, ама да те прецакат с личните ти данни или подобна сума.. нормално да се шокирам от едната страна виждам светлинка от другата филм..

Относно човека до колкото съм запознат е посредник на частно лице което отпуска кредити с нисък лихвен % от 5,000 до 250,000 само това знам, поканил съм го на среща, за подписване на документите.


@s1yf0x Дръж се на положение и не обиждай к?
 
От: Заем 20,000лв с 3% лихва... и за 60месеца да му връщам по 330лв ПОМОЩ...

@s1yf0x Дръж се на положение и не обиждай к?

Много си тънкообиден.

@coolice - кога ще направиш секция във форума " DMS прошляк" ?!?
 
От: Re: Заем 20,000лв с 3% лихва... и за 60месеца да му връщам по 330лв ПОМОЩ...

Еми такъв съм бате, к'во да направя..

@Coolice
Не няма да ме озорят, ама и да мога и да не мога май ще е все едно.. иначе аз ги взимам и си погасявам задълженията с 20-30% от сумата, а с остатъка от сумата смятам да избия загубите..
 
Последно редактирано:
От: Заем 20,000лв с 3% лихва... и за 60месеца да му връщам по 330лв ПОМОЩ...

от едната страна виждам светлинка от другата филм..

Светлинката е от идващия насреща ти товарен влак, а филмът е исторически - много наивници като тебе вече плакаха. :)

Относно човека до колкото съм запознат е посредник на частно лице което отпуска кредити с нисък лихвен %

И кой е този добър самарянин? Питам, защото искам да вярвам, че има такива хора, но пък от друга страна, не искам да бъда чак толкова наивна. Има едно просто правило в живота, колега: Галят ли те, значи планират да те обладаят - в твоя случай ще е не-доброволно. ;)
 

Горе