Заето/незаето име на фейсбук страница

Ophelis

Member
Привет, колеги!

Имам следния проблем - искам да създам точно име на страницата си - Facebook Web Address, който обаче е зает - или поне така казва чекера.
Когато обаче въведа този адрес ръчно - фейса изписва, че няма такава страница.

Какво може да се направи?

ПП: Сори ако не е правилния раздел!
 
От: Заето/незаето име на фейсбук страница

Да не е ънпублишната другата. Само това ми хрумва.
 
От: Заето/незаето име на фейсбук страница

Да не е ънпублишната другата. Само това ми хрумва.

Ми нямам представа - нов съм по тия неща..

И така да е - какво мога да направя? Искам точно това име или примерно без .com но и двете са заети :(
 
От: Заето/незаето име на фейсбук страница

Еми като цяло освен да си избереш друго име няма решение.
 
От: Заето/незаето име на фейсбук страница

Еми като цяло освен да си избереш друго име няма решение.

:cry:

Вече съм купил домейн :( И то никак не е лош :(
 
От: Заето/незаето име на фейсбук страница

Да ползвам темата - Преди време ми направиха една ФБ страница и я напълниха с народ - обаче името на страницата ми седи във следният формат

https://www.facebook.com/pages/името на страницата/410483725899798 - тоест след името ми добавя някакви цифри дето незнам как да ги махна - а ако ги изтрия не иска да ми я зареди - това при създаването на страницата ли са го омазали или има начин да се оправи

Гледам на една моя друга страница няма под папка pages - Там ми е направо фейсбука и след това името на страницата

https://www.facebook.com/името на страницата
 
От: Заето/незаето име на фейсбук страница

Да ползвам темата - Преди време ми направиха една ФБ страница и я напълниха с народ - обаче името на страницата ми седи във следният формат

https://www.facebook.com/pages/името на страницата/410483725899798 - тоест след името ми добавя някакви цифри дето незнам как да ги махна - а ако ги изтрия не иска да ми я зареди - това при създаването на страницата ли са го омазали или има начин да се оправи

Гледам на една моя друга страница няма под папка pages - Там ми е направо фейсбука и след това името на страницата

https://www.facebook.com/името на страницата

Първото е дефаулт име за всяка нова страница. Като направиш 25 лайка можеш да си сложиш име и да стане като второто. Име на страница може да се сменя един път, така че се мисли и внимава.

Влез в първата и си смени името ако имаш 25 лайка (по някога става и без лайкове ако фейса е счупен - на мен ми се случи).
 
От: Заето/незаето име на фейсбук страница

:cry:

Вече съм купил домейн :( И то никак не е лош :(

Сложи някъде тире или знак и ще ти го приеме. Не е чак толкова фатално. Може да пробваш с добавяне на www преди името на сайта.
 
От: Заето/незаето име на фейсбук страница

Сложи някъде тире или знак и ще ти го приеме. Не е чак толкова фатално. Може да пробваш с добавяне на www преди името на сайта.

Добър съвет!

Какви знаци се приемат?
 
От: Заето/незаето име на фейсбук страница

Добър съвет!

Какви знаци се приемат?

Пиши тире, а пък ако не ти го хареса ФБ ще е достатъчно любезен да ти каже какво да не ползваш. :)
 
От: Заето/незаето име на фейсбук страница

Пич - сложи си името и след това сложи Official в urla

ще си е също толкова готино
 
От: Заето/незаето име на фейсбук страница

Не приема тирета само точка - Името трябва да е повече от четири букви или цифри като не брои точките за знаци

Оправих го пробема на моята страница успях да я прекръстя - Става по следният начин -

Първо трябва да имате страница с над 200 лайка

Второ трябва да си верифицирате акаунта - Иска ви телефонен номер на който ви изпращат СМС с код - Този код трябва да го въведете за да завършите верификацията. (по принцип във ФБ пише че такава верификация изискват само за известни личности, спортни отбори, бизнеси и брандове, ако не попадате в тези раздели може и да не ви иска верификация) С един телефон можете да верифицирате само един акаунт.

Трето кликате на табчето ABOUT което се намира под голямата картинка на първа страница - Ще ви се отвори меню в което на четвърти ред има - Facebook Web Address - където ви се показва временният ви адрес - зад него има иконка с моливче за редакция - Като го натиснете ще ви се покаже линк - Change web address - Като го кликнете ще ви се отвори прозорец в който можете да пишете новото име и да проверявате дали е свободно и ако е свободно го потвърждавате и сте готови.

Имайте в предвид че ако не сте си верифицирали акаунта както е описано в точка втора като кликнете на линка - Change web address - страницата зависва или отваря бяла страница вместо да ви изкара съобщение че трябва да си верифицирате акаунта.

Респект за Странникът че удари едно рамо.
 
От: Заето/незаето име на фейсбук страница

+1. Даже ще седи още по-добре.

Няма, това си е идеално моето предложение, а мантата си е пописал, но too long to read, темата не си струва, че да чета, дано му е интересно написаното :D
 
От: Заето/незаето име на фейсбук страница

Супер - мерси за всички съвети!

Ще го направя с "офишъл" евентуално.
Между другото - пропуснах да спомена, че нямам 200 лайка, но на една друга ФБ страница стана прекръстването на адреса и без. Не съм сигурен, дали тва е проблема.

Мерси на всички!

ПП: Ще пиша, като го оправя за потвърждение!
 

Горе