Заключен сайт

cskasofia

Member
http://alaw.hit.bg - хит.бг са го затворили, защо?
Предполагам защото днес имаше супер много посещения, но в правилата им не пише нищо за ограничение на трафика.
http://www.tyxo.bg/?93552 :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
От: Заключен сайт

а какво се е случило за да ско4и от 78 на 10 000 UV
 
От: От: Заключен сайт

Еее, не казвам.

Изпраща скайп спам в който пише ,че сърварите на скайп са претоварени и ако не прати това съобщение на 15 човека ще му закрият профила ,а линка го има в статията , който уж е "Официалната скайп страница за България".И има бълъци ,които вярват и ето резултата... Ето и съобщението :

Administrator: Здравейте уважаеми потребители на Skype,

поради изключително големия брой абонати в Skype, вече наброяващи 800 милиона, нашият сървър изпитва сериозни затруднения. Сега стартирахме кампания за изтриване на неизползваемите скайп акаунти. Изпратете това съобщение до поне 15 от абонатите си, които са на линия, за да ни покажете, че сте активен потребител на Skype. Aко не го направите до 2 дни вие ще бъдете определен като неактивен Скайп потребител и вашият акаунт ще бъде замразен за неопределен период от време.
За повече информация: http://alaw.hit.bg
Екипът на Skype за България
 
От: Заключен сайт

а какво се е случило за да ско4и от 78 на 10 000 UV
спам по скайп

дравейте уважаеми потребители на Skype, поради изключително големия брой абонати в Skype, вече наброяващи 800 милиона, нашият сървър изпитва сериозни затруднения. Сега стартирахме кампания за изтриване на неизползваемите скайп акаунти. Изпратете това съобщение до поне 15 от абонатите си, които са на линия, за да ни покажете, че сте активен потребител на Skype. Aко не го направите до 2 дни вие ще бъдете определен като неактивен Скайп потребител и вашият акаунт ще бъде замразен за неопределен период от време. За повече информация: ht**tp://alaw.hit.b**g Екипът на Skype за България
 
От: Заключен сайт

Това го правех преди 2 години с програма за разбиване на пароли :D:D:D 70k uv (sun) Все още има ламери :D:D:D
 
От: Заключен сайт

Да бе, това и аз го получих по скайп от 2-3 абоната. По скоро не заради трафика са те заключили, а сигурно са разбрали за измамата.
 
От: Заключен сайт

Гаден подвеждаш спам в Скайп.
Код:
Здравейте уважаеми потребители на Skype,

поради изключително големия брой абонати в Skype, вече наброяващи 800 милиона, нашият сървър изпитва сериозни затруднения. Сега стартирахме кампания за изтриване на неизползваемите скайп акаунти. Изпратете това съобщение до поне 15 от абонатите си, които са на линия, за да ни покажете, че сте активен потребител на Skype. Aко не го направите до 2 дни вие ще бъдете определен като неактивен Скайп потребител и вашият акаунт ще бъде замразен за неопределен период от време. 
За повече информация: http://a*aw.h*t.bg Екипътна Skype за България
Хайде носете си последствията сега. Нещастници.
 
От: Заключен сайт

Аз незнам как още има хора които се връзват на такива глупости. Постоянно получавам от абонатите си подобни съобщения и естествено никога не влизам в сайтовете.
 
От: Заключен сайт

Егати простотията. Поне продаде ли нещо в повече като си довлече тоя голям, ненужен, нетаргетиран и безполезен трафик?
Незнам що има още такива тъпири, дето да се връзват на тея пубертетски глупости. Както и в стил "Не приемай човек с ник kjsfhsd2374 в скайпа си, щото компютъра ти ще се форматира, преформатира и ще се взриви, както и баба ти и третата ти леля ще се разболеят от едра шарка"
Българското скайп общество - със сайт в хит.бг - бухахахаха...
 
От: Заключен сайт

@cskasofia сайта твой ли е ?
 
От: Заключен сайт

Ако съм човек от скайп България така ще те затворя, че ще мечтаеш само за доброто минало като само са ти спрели сайта. Твоята измама е горе долу равна на тази, където се представяха за фондацията на Първанова и искаха телефон. Дори и малолетен можеш да отнесеш големи последствия в една нормална държава.
 
От: Заключен сайт

Ама защо него ще затвориш? Човека може само да пита за сайта.
И аз искам да разбера дали е негов.

Ако съм човек от скайп България така ще те затворя, че ще мечтаеш само за доброто минало като само са ти спрели сайта. Твоята измама е горе долу равна на тази, където се представяха за фондацията на Първанова и искаха телефон. Дори и малолетен можеш да отнесеш големи последствия в една нормална държава.
 
От: От: Заключен сайт

Еее, не казвам.
Тук говори като, че знае какво е ставало на сайта и явно е негов ...

п.с: няма да го затварям искам да му кажа, че това не е начин и всеки се е лъгал с такива простотии, но освен натоварен сървър главоболия и 15 мин слава друго няма :)
 
От: Заключен сайт

Сега да ви кажа истината, за да не се чудите повече ...
Сайта е мой. Първо получих от 10 човека това съобщение:

Здравейте уважаеми потребители на Skype,
поради изключително големия брой абонати в Skype, вече наброяващи 800 милиона, нашият сървър изпитва сериозни затруднения. Сега стартирахме кампания за изтриване на неизползваемите скайп акаунти. Изпратете това съобщение до поне 15 от абонатите си, които са на линия, за да ни покажете, че сте активен потребител на Skype. Aко не го направите до 2 дни вие ще бъдете определен като неактивен Скайп потребител и вашият акаунт ще бъде замразен за неопределен период от време.
Екипът на Skype за България

И се ядосах, че хората са толкова тъпи и просто написах:
За повече информация: alaw.hit.bg вътре в онова съобщение. След това го изпратих на 4-5 човека които редовно ме засипват със спам. Излязох навън да играя футбол и след като се прибрах, що да видя - 49 $ от Адсенсе (ако искате Prt Scr кажете).
Нямах намерението да получи цяла България това съобщение, но какво да се прави ...

Като казах, че няма да кажа откъде идва трафика, това беше изцяло с добри чувства, тъй като поне 10 човека ще направят същата простотия, която аз сторих и в Скайп ще стане пълна лудница ...
 
От: Заключен сайт

Ако съм човек от скайп България така ще те затворя, че ще мечтаеш само за доброто минало като само са ти спрели сайта. Твоята измама е горе долу равна на тази, където се представяха за фондацията на Първанова и искаха телефон. Дори и малолетен можеш да отнесеш големи последствия в една нормална държава.
wtf аз имам супер много абонати в скайп, понеже преди в ника си бях написал ...... web designer и ме добавяха всякакви да ме питат как се прави сайт и аз не съм се занимавал да ги блоквам. Всяка седмица получавам някакви идиотски съобщения подобни на това и досега не съм чул някой да са го затворили. Тези с vbs скриптовете също не са ги затворили все още, така че и мен няма да ме затворят, още повече, че не аз съм измислил съобщението а просто си сложих линка и го пратих на 5 десетгодишни ламера.
Пак казвам, че не съм искал да стане това и се извинявам.
 
От: Заключен сайт

Историята е интересна, като яйцето и кокошката се получава.
Вчера го получих 2 пъти това, а най-много ме изнерви едно обаждане.
Звъни ми един приятел и ми казва, че научил за скайп бля, бля, бля и трябвало еди какво си да направя. Интересното е, че човека не е на 15 години и заема доста висока държавна длъжност и се е хванал.
Та @cskasofia определено теглих няколко на твоите роднини от женски пол по права линия...
 

Горе