Законен ли е подобен сайт?

xpressbg

Member
Добър вечер. Като за начало - извинявам се за глупавия въпрос :D Надявам се да съм уцелил раздела. Нов съм в доста аспекти, а и не намерих подобна тема във форума...
Възможно ли е да имам правни проблеми, ако поддържам сайт, разпостраняващ линкове от чужди сайтове, за онлайн стрийминг на футболни мачове от всякакви първенства?
 
От: Законен ли е подобен сайт?

Доста сайтове го правят това, мисля че няма да те осъдят.:) Най-много да те накарат да затвориш сайта, ако настъпиш по интересите на някой... Примерно мача го дават по бтв и ти разпространяваш линк към сайт, където се стриймва, хипотетично е възможно някой да има някакви претенции, ама силно се съмнявам. Отделно че едва ли ще направиш толкова посещаван сайт, че някой да се занимава с теб. Адсенс също няма да можеш да ползваш на такъв сайт.
 
От: Законен ли е подобен сайт?

От БТВ 100% ще има, просто трябва да им триеш линковете постояно след време.
 
От: Законен ли е подобен сайт?

Благодаря и на двама ви за отговорите. Целта ми бе да използвам готови списъци с линкове от други сайтове, т.е само import-вам html код и излиза цял списък със срещи. Следователно няма да мога да edit-вам този списък.

Освен AdSense, какви други методи има за монетизация на подобен сайт?
 
От: От: Законен ли е подобен сайт?

Etarget примерно, ама ще е слабо... За бг сайт говорим нали?

Благодаря и на двама ви за отговорите. Целта ми бе да използвам готови списъци с линкове от други сайтове, т.е само import-вам html код и излиза цял списък със срещи. Следователно няма да мога да edit-вам този списък.

Освен AdSense, какви други методи има за монетизация на подобен сайт?
 
От: От: Законен ли е подобен сайт?

Благодаря и на двама ви за отговорите. Целта ми бе да използвам готови списъци с линкове от други сайтове, т.е само import-вам html код и излиза цял списък със срещи. Следователно няма да мога да edit-вам този списък.

Освен AdSense, какви други методи има за монетизация на подобен сайт?

Adsense ако те хванат ще те баннат.
 

Горе