Закрит AdSense акаунт, какво мога да направя?

Lyubomir16

New Member
Здравейте, преди бях направил едно приложение на телефона и сам си цъках на рекламите(логиката ми беше желязна на момента, когато го правих), но не бях прочел правилата им и съответно имаше последствия. Скоро опитах да се "извиня" на Google за деянията си като бях честен, но не стана както си го представях. Въпроса ми е, може ли да създам нов акаунт и ако да какво трябва да е различно от предишния акаунт?
 
От: Закрит AdSense акаунт, какво мога да направя?

..... какво трябва да е различно от предишния акаунт?

например да не се правиш на тарикат и да се опитваш да ебеш дявола във въздуха, щото все ще има някой по-нависоко от тебе да ти го набие вертикално....
 
От: Закрит AdSense акаунт, какво мога да направя?

Трябва с други имена , някой си сменят даже ип-та , уина си преинсталират.... за да не се засече , че си същия човек. Не си кликай по рекламите сам , нито карай някой друг да го прави. Прочеи внимателно правилата и ги спазвай.
 
От: Закрит AdSense акаунт, какво мога да направя?

В същата секция има една тема където колегата се оплаква за липсваща сума от акаунта му, и един колега(Шерифа мисля, че беше) постна два линка, потърси ги и тогава се пак си помисли кои са тарикатите :D , не се заяждам.
 
От: Закрит AdSense акаунт, какво мога да направя?

Добре ще го пробвам, мерси за отговора.
 

Горе