Купувам: Закупувам проекти / инвестирам в сегашни или бъдещи

maya_delcheva

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, мога да закупя проекти, както и мога да участвам в партньорство в бъдещ / текущ проект с финансиране срещу определени изгодни за нас условия. За предпочитане са проекти, които изискват минимални усилия или не се налага наемането на цял екип за поддръжка. Бюджетът не е проблем, от София съм.
 
Аз имам един проект,ама не искам да го споменявам в форума,ако имаш някакъв интерес пиши ЛС
 
Здравейте, Мая,

Предлагам на вниманието Ви работещ англоезичен онлайн магазин за часовници (TIKTAK Fashion), както и вече изграден испаноезичен магазин за продажба на аксесоари (Accesomoda). За часовниците имам уговорен Dropshipping доставчик с безплатни доставки за цял свят, а за Accesomoda имам няколко различни вариянта.

В момента нямам възможност да инвестирам в маркетинг и затова търся купувачи или надеждни партньори. И двата сайта се продават с опция за пълна поддръжка, така че да Ви осигурят възможност за изцяло пасивен доход, ако желаете.

Мога да предложа и други проекти, в зависимост от инвестиционните Ви възможности и нужди...
В случай на сериозен предприемачески интерес, можете да се свържете с мен чрез ЛС.

Поздрави,
Иво Младенов
 

Горе