Запад или Руска мизерия?

Какво искате за децата си? Руска мизерия, алкохлизъм и наркомания или западняшки просперитет?


  • Общо гласове
    14
  • This poll will close: .
Статус
Not open for further replies.
Тва с бащите и роднините верно си е moveton... В никакъв случай не искам администраторите да премахват падналата ни боксьорска круша, но пък и си трябва пошляпване чатпат.
Доста пошлапване трябва, най-вече за русофилистиците, но пък и така става. Харесва ми да ми се катерят по оная работа, рускини като теб, докато си внушват че съм им боксовата круша. :) Да знаеш, не плащам. Днес ви мандръсам безплатно :)
 
Не са ми нужни медикаменти и или алкохол. Трезвеник съм. хаха е присмех на глупостта ти :) хаха

Абе и ние се смеем, докато те четем, но не го обявяваме публично, защото са ни учили да не се присмиваме на недъгавите. :)
 
Нямаш идеи и имаш проблеми... ОК, случва се.

Мен повече ме интересува как стигна до този хал? Трудно детство? Жертва на гавра? Четене на класици като Беров и Инджев?
 
Абе и ние се смеем, докато те четем, но не го обявяваме публично, защото са ни учили да не се присмиваме на недъгавите. :)
В среда на русофили, не е било добре да се присмивате на себеподобните си... :) Аз не се смея на недъгавостта ви, спокойно :) макар че реално си правиш правина съпоставка между русофилия и недаъгавост... :)
 
Нямаш идеи и имаш проблеми... ОК, случва се.

Мен повече ме интересува как стигна до този хал? Трудно детство? Жертва на гавра? Четене на класици като Беров и Инджев?
Идеи бол,, но за лечение на русофилистици, без мозъчна трансплантация, наистина нямам :) По гупави хора наистина не познавам. Дори туркофилите ги изпреварват, за срам и позор :) Проблеми с руските курви в днешно време всеки има. Сега сте надъхани да се махате от Русия и се продавате толкова безсрамно, че будите чак отвращение :) Ково да се прави, европейци сме и курволяка се натиска :)
П.С. Не само Беров и Инджев. И Солженицин...! :)
 
Посмях ти се малко, стига толкова. От всичките десетки тролове, дето съм видял в тоя форум през годините, ти си най-слабия. Не си струваш загубеното време, твърде елементарен си за тук, въпреки богатия ти езиков запас от 20-25 думи.

Ха така, стига си ревала, усмихни се малко :)
 
Жертва на гавра, значи.

Нещо по морето ли ти се е случило? Работила си сервитьорка и невъзпитан рускоезичен клиент ти се е скарал? Или нещо по-сериозно?
 
Посмях ти се малко, стига толкова. От всичките десетки тролове, дето съм видял в тоя форум през годините, ти си най-слабия. Не си струваш загубеното време, твърде елементарен си за тук, въпреки богатия ти езиков запас от 20-25 думи.
Не се съмнявам в глупостта и комплексите ти. За това винаги ще си на линия :) Комплексите не ти позволяват да признаеш явната истина, че не си прав. Глупостта ти пречи да го прозреш дори за себе си :) Утре пак ще си по моите теми :) хааааахахах :) Една курва е курва, колкото и да го не иска, та и ти така :)
 
Последно редактирано:
Жертва на гавра, значи.

Нещо по морето ли ти се е случило? Работила си сервитьорка и невъзпитан рускоезичен клиент ти се е скарал? Или нещо по-сериозно?
Ами какво да се прави, откликвам на руски курви като теб, после все се правяте на бременни :) Докато ви наритам да си ходите в Путинофилистическая Республика Шибанистан минават цели 3 минути :) Гавра си е :)
 
В смисъл, ти не си жена, а мачо и рускини се правят на бременни, за да се омъжат за теб и да заживеят в България? И това всичкото не през 1996-та, а през 2017-та? Правилно ли разбрах? И ако да, то къде е логиката?
 
В смисъл, ти не си жена, а мачо и рускини се правят на бременни, за да се омъжат за теб и да заживеят в България? И това всичкото не през 1996-та, а през 2017-та? Правилно ли разбрах? И ако да, то къде е логиката?
За да сме честни, то трябва да признаем че рускините си се пускат и натискат на всеки с гражданство на държава в ЕС. Не съм най-големия мачо :) В България дори всеки най-пропаднал циганин на над 15 години се е учил да чука на рускиня. Сайтовете за запознанства (българските) пращят от тях. Товаа не само от днес. Логика има, Там сега явно е доста зле. Който има пари в брой бяга. Който няма се продава... Путистан е все пак...
 
За да сме честни, съм виждал как мои руски колежки наемат български жиголо в Париж, но това нито ми хареса, нито означаваше, че ще се омъжат за момчето. А и то не очакваше подобно нещо.

Въпросът ми беше директен. Някоя рускиня ти се е натискала през този век, за да вземе бг-гражданство?
 
За да сме честни, съм виждал как мои руски колежки наемат български жиголо в Париж, но това нито ми хареса, нито означаваше, че ще се омъжат за момчето. А и то не очакваше подобно нещо.
Възможно е. Все пак толкова богата на природни ресурси държава, с толков беден народ означава, че задължително някой поголовно паразоитира на гърба на робите руснаци. Така жените на импотентните руснаци си наемет българи... :) С парите на олигархията. Той пък трябва да знае че рускинята по принцип е боклук, та да не им вярва. Сам си е виновен :) Турските бардаци са пълни с рускини най вече... Грозни неща, но всеки си знае.
 
Повтарям.
Въпросът ми беше директен. Някоя рускиня ти се е натискала през този век, за да вземе бг-гражданство?
 
Прекалявате, има ли смисъл да продължавате, като накрая поне 2-3 страници ще бъдат изтрити?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе