Запитване за функционалности при OpenCart + определена тема

От: Запитване за функционалности при OpenCart + определена тема

Използвах PageSpeed на Google, и се изказа доста ласкаво за Журнала, за разлика от другите ми две избрани теми на WP.

П.С. Грешка - дал съм за анализ страницата с избор на изглед, а тя е доста лека.
 
От: Запитване за функционалности при OpenCart + определена тема

Щом разбираш от WP какво ти пречи да инсталираш всичко необходимо (+нулед темата) и да видиш дали те устройва?



ПП сега гледам е май 2.7.6 актуалната версия на темата, потърси може и да има по-нова версия нулед.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Запитване за функционалности при OpenCart + определена тема

Сега съм нагласил WP-то точно с Faltsome, добре се получава. Повече май ми харесва neighborhood-а, но той е тегави резултати на Google Page Speed, и ще трябва и еня да я инсталирам как се справя, след като премахна всичко ненужно.
 
От: Запитване за функционалности при OpenCart + определена тема

Колеги,

Проблем относно функция за изпращане на имейли към клиенти от самия dashboard. Влизам си на продажби>поща. Пиша, рисувам картинки, цъкам ИЗПРАТИ = *Този имейл няма съдържание* *Нужно е да въведете съдържание на писмото!*.

Някакви идеи?
 
От: Запитване за функционалности при OpenCart + определена тема

@Pirosog, използвай това, с което си свикнал и може да направиш по-добри резултати, без излишни консултации и плащания за услуги
Всеки гледа от гледната си точка, няма универсално решение, което да е правило за всички
Виждам, че те влече към WP, ами давай напред и това е. Има безброй примери за успешни онлайн магазини на WP.
 

Горе