Запитване относно blogspot

nutrim

Member
такаммм ако си регистрирам блог там, мога ли да слагам кей лордс ? И има ли сметка от блоговете ?
 
От: Запитване относно blogspot

Добре ли се индексира Блогспот в гоогле ?

И мога ли да развия блог който да излиза на 1-ва страница на определена дума или фраза ?
 
От: Запитване относно blogspot

такаммм ако си регистрирам блог там, мога ли да слагам кей лордс ? И има ли сметка от блоговете ?

Можеш, разбира се! Там всичко е позволено!

тДобре ли се индексира Блогспот в гоогле ?

И мога ли да развия блог който да излиза на 1-ва страница на определена дума или фраза ?

Той е собственост на Гугъл!
Може да излиза на първа страница, но това зависи то теб - какъво съдържание ще добавиш, колко ще е уникално, какъв трафик ще докараш и още подобни думички...
Успех :)
 
От: Запитване относно blogspot

Izida Благодаря ти много за отговора! регистрирах се но никаде невидях къде се пишат кей лурдс. Някой ако може да ме упъти :(
 
От: Запитване относно blogspot

Когато публикуваш статия, най-долу има поле, в което ги поставяш ;)
 
От: От: Запитване относно blogspot

кей уърдс?:shock:
Ketwords - нлючови думи. :)

Нека и аз да дам отговор на въпросите ти:

Има сметка от блоговете (що за въпрос е това :) ), може да слагаш колкото си искаш, както в тайтъла (според зависи - дължина), описание под тайтъла, както и най много в контента на блога.

Да, добре се ранкира и може да излиза на първа страница за определена думичка/фраза. Аз спирам до тук - май не се чете много, аааа?:)
 
От: Запитване относно blogspot

Може да слагаш Ключови думи. А това дали има смисъл от блогспота си зависи само и единствено от теб
 
От: Запитване относно blogspot

Добре а в блогспота как да направя така, че като се зареди страницата да имам една начална страница, която да не се променя при всеки нов пост?? ... нали това е важно при класирането в гуугъл.. в началната страница да има ключови думи..
 
От: Запитване относно blogspot

От Dashboard в Blogger иди на Layout и оттам на edit HTML.

Там ще намериш темплейта и под <head> можеш да си добавиш keywords и description таговете.
 
От: Запитване относно blogspot

Страхотна тема!!! :)

И аз имам питанцета за Блогспот:

1. Има ли вграден инструмент от сорта на Web Analytics или да си купя акаунт и да си го сложа в кода на темплейта (все още пиша статии - скоро ще постна първата, затова не съм видял) ?

2. Статии на сексуална тематика - сексуални отношения между партньори, полезни съвети за секса и такива за сексуално здраве влизат ли в категорията "еротични сайтове", в които е забранено AdSence?

3. Ще ме санкционират ли за промотиране на секс играчки? :D


Благодаря на хората, които ще ми отговорят (ако има такива) :wink:
 
От: Запитване относно blogspot

според мен щом съдържат думичката секс ще те баннат или няма да те приемат..
 
От: Запитване относно blogspot

А освен това има много по-добри начини да изкараш някой лев от блог със сексуална тематика. Продукти да промотираш дал Господ, а пък Sex Sells.
 
От: Запитване относно blogspot

според мен щом съдържат думичката секс ще те баннат или няма да те приемат..

Странно... сега направих търсене с думите sex и masturbation, което ограничих само до blogspot.com и ми показа резултати. Ще взема да пробвам :)
 

Горе