Заплащане чрез ePassporte

Tyno

New Member
Много ще ви бъда благодарен, ако ми кажете как се вади това чудо как се плаща и повечето работи за него.

Благодаря предварително!!! :wink:
 
coolice каза:
най-лесният начин правиш $100 с Генбъкс и те ти правят безплатна

другия вариянт с карта виза си плащаш $40 на саита им и ти отварят (сложно)

Тук в бг няма ли как да си извадя и да е валиден навсякъде???

И как точно си взимам парите с това чудо, и до колко време?
 
Проблем

Виж преди време имах проблем с e-passport, бях си дал точния адрес да ми пратят картата, така и не я получих. След поне 5-6 е-майла до тях (без никакв обратен отговор) реших да звънна до USA и там ми казаха, че са я пратили и са им я върнали обратно и че нямало как да ми помогнат. Supporta е под всякаква критика.
Съвет от мен ако имаш пари в e-passporta си ги изразходвай по някакъв начин domain можеш да си купуваш става и си намери друг начин да си получаваш парите (chek i wire)
Успех!!!
 
И на мене ми се наложи да миша на съпорта. Първия път чаках 2ч. за отговор, 2рия път 8ч.

Това, че не си получил карта може да се сърдиш само на БГ кориера който го е домързяло да дойде до вас.
 
Аз от около година ползвам epassporte и съм доволен за сега. До сега не съм имал сериозни проблеми с тях, а когато съм плащал за нещо и не съм го получавал само с един меил ми връщат парите. Иначе пари се получават чрез тяхната дебитна карта с която можеш да плащаш на всякъде:) Както винаги има и недоволни от програмата което е нормално, но както казах и преди малко аз за сега не съм имал проблеми с тях :wink:
 
за мен епаса си остава наи-доброто и наи лесното за ползване.А за съпорта си има фрее телефон на които звъниш през скаипа и за 10 минути си готов.
 
Epassporte е чудесна система за разплащания ОБАЧЕ вече неможеш да плащаш с epassporte-ска карта чрез PayPal :cry: Много тъпо и вчера като ми го каза един от epassporte направо щях да умра. В събота си купих домейн чрез PayPal и в понеделник или вторник са спрели услугата :evil:
 
arsenal каза:
да и при мене бачкаше, иначе неможах да пратя пари по друг епас акаунт, което ми се видя много странно :)
Това е ограничение за Българи което въведоха наскоро :( Можеш да плащаш само с кредитните карти :?

colice каза:
на мен пък са ми орязали тразакциите до три на ден Sad сега ме сърбят ръцете да пробвам пеи пал дали ми работи ама ко да си купя

При мен транзакциите са си 5 колкото бяха и преди. Незнам защо са ти ги одрязали. Иначе пробваи да си купиш каквото искаш..и без това няма да стане :cry:
 
Е ок де шо при мен не става и като говорих с тоя от епасс ми каза че вече не може. Чакаите да пробвам и аз сега.


Ето какво ми изписва на мене отново...Искам само да кажа че с този акаунт и аз съм копувал домеини от GoDaddy.

This payment cannot be completed because your credit card has been denied by your credit card issuer. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. You may want to try using a different credit card or choose eCheck instead. To do this, please click the More Payment Options link.

А сега като пробвах да адна и пластичната карта ми изписа това:

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

Аре някои да пробва да изпрати пари на меил. Може би при GoDaddy е различна системата. Просто немога да си го обесня :?

Обновление :wink:
Това е разговора ми с съпорта от епасс
Michael (ePassporte) (20:38:49 21/06/2007)
Hi
What can I do for you?

Tsanko (20:39:42 21/06/2007)
I want to talk about how to pay with my virtual card via PayPal

Michael (ePassporte) (20:39:52 21/06/2007)
Sorry its not possible.

Tsanko (20:40:19 21/06/2007)
Some of my friends says that they buy domain from GoDaddy by this way

Michael (ePassporte) (20:40:50 21/06/2007)
Sorry I have been told its not possible any more.
Tsanko (20:47:44 21/06/2007)
Will this be posible soon?

Michael (ePassporte) (20:47:51 21/06/2007)
Sorry no.

Tsanko (20:48:04 21/06/2007)
And what is the reason?

Michael (ePassporte) (20:48:27 21/06/2007)
Its for security reasons, its to easy to move stolen money through Paypal.

Tsanko (20:50:30 21/06/2007)
Ouu i understant

Tsanko (20:51:52 21/06/2007)
If i verify my account can I use epassport card with PayPal

Michael (ePassporte) (20:51:58 21/06/2007)
Sorry no.
 
Батка май знам какъв ти е проблема :) значи емаила с които си се регнал при годеди или там дето искаш да си купиш домейна трябва да е сащия като юсера на пейпала демек същия които е на пейпал, същото съобщение ми го даде като се опитах платено да се събмитна за директория и дадох друг(пак мой имейл). Дано си ме разбрал че малко куцо го обясних, ако не си пак ще се пробвам :)
 
Мии аз в събота си купувах домейн от GoDaddy с PayPal и нямаше ниkaкъв проблем :) Така че не е от това.. аве незнам...мисля да си изкарам една карта от БГ банка и да почвам с нея.
 
Здравейте,

Бих искал да помоля някого, който има възможност да изпрати 5 долара на акаунта ми в epassporte, тъй като от афилиейт програмата, която ползвам не създават акаунт на потребителите си, а сумата трябва да се изпрати от друг epassporte притежател. Аз ще върна парите през Пейпал. За ваша сигурност ще ги внеса предварително :)

Благодаря много.
За контакти можете да ползвате ICQ: 349-776-328
 

Горе