Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

От: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

@realdark какъв ти без коментар, не съм ли прав?
@vitohol защо не правиш проблеем на хората, които се регистрират и веднага пускат оферта за продаване на сайт или за извършване на услуги? Не мога да разбера какъв ви е проблема, човека предлага услуга, който иска ще я купи. А админите няма да започнат да наказват заради нарушаване на правилата?
 
От: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

мдаа, интересно ! Ако не си докарваш средно по 500 - 1000 долара месечно от дропшипинг по добре не се хващай, защото разходите ти ще те затрупат ! Ти толкова ли го закъса(щото от две години се занимаваш с това), че да даваш съвети за по 1 лв.( другото ти го прибира фортумо.бг) - колко съвета требе да дадеш, за да си купиш салам, хляб, безалкохолно и две кисели млека ?!?! Пък и като гледам сайта - с тия 10 кристалчета за по 5-7 лв. ли ще убедиш някой , че ще го вкараш в тайните на дропшипинга ?
П.С. - Аре малко по-сериозно по тези теми !!!!!
 
От: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

Хаха, ето един умен пост в тази тема. Някой хора се опитват с трици маймуни да ловят (нищо лошо към аватара ти). Еми има си разходи и то големи :) И да не говорим за първоначалните инвестиции дето с една средна заплата за 1 година няма да ги събереш. Дропшипинга е сериозно нещо и не е за всеки прошляк. За 1лв на продажба никой дето прави пари няма да се занимава :)
 
От: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

Супер си ми е аватара ( и чичката в него е супер ) ! Такъв е , щото ей такива като тоя ме направиха на маймуна !
 

Горе