Заразен компютър - как да установя програмата?!

Ако беше прочел, щеше да разбереш. Нали като го преинсталирам същият отново ще сложи програмата?!

Елементарно е, преинталираш и само ти имаш имаш админ паролата. Как ще я сложи отново? Толкова ли няма едни в тия офиси да ти даде акъл, че тука във форума ..
 
@cross е то се подразбира, че е лицензиран - то в този форум всички сме с лицензиран уиндоус :)
Въпроса беше от къде си го изтеглил, а правилния отговор не е замунда, пиратскиязалив и т.н., а изтеглих го с медиакриейшънтула на Майкрософт.
Ако не си го изтеглил с този инструмент - какво по-добро занимание може да си намери човек в дъждовна мартенска неделя от теглене и преинсталация ...

П.С. И този път сложи различна администраторска парола (с голяма, малка и цифра).
Паролата не те спасява обаче, в случай, че човека има физически достъп до компютъра и малко познания, над средностатистическия фейсбукар ...
 
Елементарно е, преинталираш и само ти имаш имаш админ паролата. Как ще я сложи отново? Толкова ли няма едни в тия офиси да ти даде акъл, че тука във форума ..
Виж сега, пак ти казвам:
1. Админската парола НЕ Е хаквана. Не се знае какво е набутал, може да е просто обикновен туул за запазване на паролите от браузъра... но е факт, че компютърът се бави и в браузъра не се вижда нищо.
2. Може да е всеки и ако го питам - веднага може да махне програмата и да заличи следите си.
3. Преинсталирам...и? Той след 2 дни пак слага програмата.

Плюс това - целта ми е да уволня въпросния човек (а за да уволня някого, първо трябва да знам кой е извършителят ), който ми прави номерата... сега краде пароли, а утре?

Не съм задължил никой да чете това, което съм писал. Но който няма търпение да го чете - просто да не коментира. :)
 
Я вземи сложи една скрита камера и направо да го запишеш на видео :)
 
Я вземи сложи една скрита камера и направо да го запишеш на видео :)
добра идея, или с някаква подобна програма https://www.microsoft.com/en-us/store/p/webcam-security-camera/9wzdncrdmptk да види кой сяда на въпросния компютър.
Но и аз мисля, че проблема идва непосредствено след подмяната на OS, най-вероятно по мрежата.
 
Виж сега, пак ти казвам:
1. Админската парола НЕ Е хаквана. Не се знае какво е набутал, може да е просто обикновен туул за запазване на паролите от браузъра... но е факт, че компютърът се бави и в браузъра не се вижда нищо.
2. Може да е всеки и ако го питам - веднага може да махне програмата и да заличи следите си.
3. Преинсталирам...и? Той след 2 дни пак слага програмата.

Плюс това - целта ми е да уволня въпросния човек (а за да уволня някого, първо трябва да знам кой е извършителят ), който ми прави номерата... сега краде пароли, а утре?

Не съм задължил никой да чете това, което съм писал. Но който няма търпение да го чете - просто да не коментира. :)

Значи първо направи на всеки служител по един акаунт. Акаунтите да нямат админ права. От там нататък проблеми нямаш...
 

Горе