Заснемане на продукти за онлайн магазин на приемливи цени

Ivan Staykov

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Надявам се започвам темата в правилния раздел, ако ли не - моля да ме извините и да я преместите ако е нужно.

Предлагам услуга заснемане на продукти за онлайн магазин на приемливи цени. Няма да парадирам за професионално заснемане и космически цени, защото не съм професионален фотограф, но се занимавам от доста време за собствен магазин и смятам, че съм постигнал достатъчно добро качество почти конкурентно на професионалните кадри (това май не прозвуча никак скромно, но пък някак си трябва да ви Ви убедя, че снимките ми са добри:), въпреки, че ще прикача няколко, за да видите сами ). До сега съм снимал само и единствено обувки (затова и снимките, които ще покажа ще са такива), но смятам че ще успея да се справя с всичко, което може да се сложи на масата с размери до 30-40см.
Мога да предложа цени започващи от 2-3лв. на продукт, като разбира се цената ще зависи от сложността на заснемане и обработване на обектите, броя кадри/пози на продукт, като разбира се за количества ще предложа и отстъпки. Като цената е за готова снимка за качване(заснемане + обработка) в желан от Вас формат/размер. Поставяне на лого на снимките също е възможно.

Също съм правил и мога да предложа заснемане за 360 градусова продуктова фотография. Ще приложа също линкове за 1-2 такива продукта. Мога да покажа и още. Ако някой проявява интерес, можем да говорим дали ще мога да го направя и за евентуална цена.

Мога да издам и фактура с ДДС за извършената услуга!

Прикачвам няколко от последните ми снимки, за да придобиете представа:
A200 White Leather (1)_tn.JPG
A205 White and Coral Leather (1)_tn.JPG
DSC_9696_tn.JPG
6185 - Damski Kecove BULLDOZER - Cherno i Fuksia (2)_tn.JPG
1340508 White Leather (1)_tn.JPG
A301 Black Leather (2)_tn.JPG
A303 Red Leather (9)_tn.jpg

Прилагам и 2 линка към 360 градусови продукти. При интерес мога да покажа и още:

http://goo.gl/D6WVJo
http://goo.gl/AF3XYc

Единственото неудобство може би, би било това, че съм от гр.Пещера и евентуално при интерес от Ваша страна ще трябва да донесете/изпратите продуктите до тук.

Ако имате въпроси или ако снимките са Ви харесали и проявявате интерес, моля не се колебайте да пишете.
 
От: Заснемане на продукти за онлайн магазин на приемливи цени

Снимките изглеждат добре.Успех.
 
От: Заснемане на продукти за онлайн магазин на приемливи цени

Ако изпратя макети на къщи възможно ли е заснемането им на 360 гр.?
 
От: Заснемане на продукти за онлайн магазин на приемливи цени

Успех и от мен. Доста добре изглеждат!
Само от любопитство да питам. 360 градусовите как вървят като цена?
 
От: Заснемане на продукти за онлайн магазин на приемливи цени

Ако изпратя макети на къщи възможно ли е заснемането им на 360 гр.?

Стига да не са много големи макетите, мисля че няма да е проблем. Можеш ако искаш да ми пишеш на личен ориентировъчни размери и да ми пуснеш една снимка да ги погледна да преценя.
 
От: Заснемане на продукти за онлайн магазин на приемливи цени

Успех и от мен. Доста добре изглеждат!
Само от любопитство да питам. 360 градусовите как вървят като цена?

Благодаря и на теб! Както споменах до сега не съм предлагал услугата платено и нямам фиксирани цени, но при 360 градусовите общо взето зависи от това колко колко труден за заснемане и обработка е продукта и от това колко пози трябва да бъдат заснети и обработени, защото 360 градусово завъртане може да се направи с 12 снимки (през около 30 градуса), а може и със 72+ (през около 5 градус). Разбира се, може и с повече, но почти никой не го практикува с повече, защото е трудно и много утежнява самото изображение. Ориентировъчно да речем цена от около 30-40лв. за 360 градусово завъртане с 12-20 снимки за не много големи и трудни за заснемане и обработка обекти.
 
От: Заснемане на продукти за онлайн магазин на приемливи цени

Може ли някакви контакти на лично съобщение
 
От: Заснемане на продукти за онлайн магазин на приемливи цени

може още да поработиш по обработката на снимките и по светлината. Успех !
 
От: Заснемане на продукти за онлайн магазин на приемливи цени

може още да поработиш по обработката на снимките и по светлината. Успех !

Благодаря! Със сигурност имам още много да работя, но както споменах не претендирам да съм професионален фотограф и това не ми е основното занимание. Просто предлагам "приемлив продукт на приемливи цени", защото не всеки има време и възможност да го прави сам (с такова качество) или пък да си позволи професионален фотограф.
 
От: Заснемане на продукти за онлайн магазин на приемливи цени

недей така да мислиш , щото снимам на същите цени с доста по голямо качество.
Старай се повече, щото конкуренцията е много ожесточена :)
Не влизай във филма на ужасите с ниските цени, никой не е прокопсал от ниски цени. :)
В сайта ми в подписа има някой размисли и идеи за този бранш, могат да ти бъдат полезни.
особено статията за цветовете в рекламната фотография

Ако сметнеш че спамя , прочети и изтрий, няма да се разсърдя :)
 
Последно редактирано:

Горе