Зачестили проблеми с Dreamhost - съвет

icakis

New Member
здравейте,

последните две седмици от Dreamhost доста ми вдигнаха кръвното след като почти няма ден в който да нямам даунтайм и то за значително време. Ту проблем с базата данни имали, ту със сървъра, във всеки случай определено се замислям за смяна на хостинга. За мое учудване с българския ми хостинг имам далеч по-малко проблеми, но някои сайтове просто не искам да ги хоствам тук. Някой има ли подобни проблеми с въпросната компания?
Освен това бихте ли ми препоръчали друг хостинг отвъд океана, такъв с който да нямате редовно проблеми и да сте сравнително доволни от скоростта (то е ясно че като не е в бг скоростта е по-ниска, но все пак). Става дума за shared hosting, при DH мисля беше към 10$ на месец, значи нещо не много по-скъпо :)

Мерси!
 
От: Зачестили проблеми с Dreamhost - съвет

hosting24.com
Ако го вземеш няма да имаш проблеми.Препоръчвам ти го
 
Последно редактирано:
От: Зачестили проблеми с Dreamhost - съвет

@icakis и аз започвам да забелязвам проблеми със DH от един месец някъде, сайтовете се отварят много бавно, ФТПто също е станало по бавно, аз се възползвах от една тяхна новогодишна оферта и сега може би ще съжалявам иначе hostgator /афф линк/ ми се струват най-добре от всички ;)
 
От: Зачестили проблеми с Dreamhost - съвет

Аз хоствам сайт при Dreamhost и нямам никакви проблеми.Защо при тебе така се случва незнам.Пробвал ли си да си отвориш сайта през прокси.Мисълта ми е да няма проблем с международната свързаност на доставчика ти.
 
И при мен има проблеми със скоростта до ДХ от 1-2 седмици. В началото беше ОК като за цената си, но в последствие май се накачулиха много маймуни на сървъра.
 
От: Зачестили проблеми с Dreamhost - съвет

аз ти препоръчвам vps хостинг (http://www.knownhost.com/affiliate/idevaffiliate.php?id=369 aff link) имат отстъпка за първия месец 50 процента, така че за 10 долара ще го пробваш. Аз си реших абсолютно всички проблеми с това нещо. Няма преговори с хостинги и т.н. Съпорта им е супер.
 
От: Зачестили проблеми с Dreamhost - съвет

Супер, мерси за изчерпателните отговори и линкчетата. Добре е да знае човек, че не само при него се скапват нещата :)
И hosting24.com, и hostgator ми изглеждат добра алтернатива, ще ги проуча.

@alergodil: не е проблем с доставчика ми, имам познати със сайтове на ДХ, но на други сървъри, с които нямам никакви проблеми. Аз помолих съпорта онзиден да ме преместят на друг сървър, но не ми уважиха молбата. Казаха, че ще се постараят да подобрят нещата по моя, само че те така и последния път казаха :)
 
От: Зачестили проблеми с Dreamhost - съвет

icakis на кой сървър си, аз съм на THING
 
От: Зачестили проблеми с Dreamhost - съвет

То май целия дреамхостинг се е скапал, а бакъп може и да няма. При мен от седмица сайта ми го бяма никакъв, съпорта мърморят нещо че още малко и...

Тук малко повече кои са засегнати:

http://www.dreamhoststatus.com/2009/04/30/batman-having-some-problems/
 
От: Зачестили проблеми с Dreamhost - съвет

Dreamhost са супер смешни, веднага си смени хоста иначе ще имаш много повече проблеми!
 
От: Зачестили проблеми с Dreamhost - съвет

Dreamhost са супер смешни, веднага си смени хоста иначе ще имаш много повече проблеми!

Какво трябва да значи "повече проблеми"? Това, че саита ми го няма от месец (слава богу, че е нов и тепърва почвам да го развивам), мисля че е достатъчно голям проблем
 
От: Зачестили проблеми с Dreamhost - съвет

не обръщай внимание на някакъв кавал, който се опитва да промотира някакъв заспал хостинг в десет от тринадесетте си поста
 
От: Зачестили проблеми с Dreamhost - съвет

не обръщай внимание на някакъв кавал, който се опитва да промотира някакъв заспал хостинг в десет от тринадесетте си поста

абе смотаняк, тук в този пост какво съм промотирал?
яа вземи се скрии защото ще те намеря и ще те ш**ам с гайчен ключ!

Момчето пише че има проблем той за промотиране ми говори!
Ще ти се стъжни мизерния животец скоро...
 
От: Зачестили проблеми с Dreamhost - съвет

Dreamhost са супер смешни, веднага си смени хоста иначе ще имаш много повече проблеми!
Това е според теб. Аз ги ползвам от около година и нямам никакви проблеми.
 
От: Зачестили проблеми с Dreamhost - съвет

Ооооо, това е най-скапаният хостинг.
Един ден сайтът ми просто изчезна. Не искам да навлизам в детайли, но никой не го е хакнал.
Дриймхост нямаха бекъп даже.
 

Горе