Защо Апостол е най-умният на земята?

Колко печели според вас Апостол Апостолов?


  • Общо гласове
    266
От: Защо Апостол е най-умният на земята?

Хахаххаа този , който е пуснал този пост искам да го почерпя една бутилка уиски по негов избор ..... много се смях хахахаххааха . Може би аз съм първия в този форум , който го усети г-н Апостолов и го нахрани както трябва , говоря за далечната 2007 г :)

Прилагам и доказателство .... който му е интересно да хвърли един поглед : http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=27 , а колкото до какъв кеш прави на месец мисля , че 200 - 300 лв , което за неговата възраст е една доста ''прилична'' сума :)
 
Последно редактирано:
От: Защо Апостол е най-умният на земята?

Едно време през комунизма му бях фен. Имах му книгата с фокуси. Честно да ви кажа, не вярвах, че този мой симпатяга, ще си изгради и то нарочно такова ренуме в И-нет обществото. Съжалявам - и аз се дразня от неговите коментари. Колко хубаво беше едно време, когато не ме ядосваше а му се кефих.
 
От: Защо Апостол е най-умният на земята?

Едно време през комунизма му бях фен. Имах му книгата с фокуси. Честно да ви кажа, не вярвах, че този мой симпатяга, ще си изгради и то нарочно такова ренуме в И-нет обществото. Съжалявам - и аз се дразня от неговите коментари. Колко хубаво беше едно време, когато не ме ядосваше а му се кефих.
Бате ма това е друг апостол апостолов. И аз се бях объркал в началото. Този е някакъв дето прави хороскопи. Отрича ясновидството но уж неговите хороскопи са верни. Както и да е, да е жив и здрав да ни разсмива.
 
От: Защо Апостол е най-умният на земята?

абе същия катил е виж книгата за фокусите на сайта му www pisaneto com/
 
Последно редактирано:
От: Защо Апостол е най-умният на земята?

Аз мисля, че преди години е печелил повече пари, спомням си че в нашия град бяха разлепени афиши за негов семинар "Как да станем милионери от интернет", обаче никой не му се върза да ходи. Също и със сайта за отслабване може да е поспечелил доста преди да го надушат че е мошенник - а сега - "Победих детския паралич със здравословно хранене" - това заглавие е връх на наглостта. Не знам дали има разумен човек да му се върже да купува книга за 30 лева и да побеждава с нея всички болести. Обаче в интернет има всякакъв народ, та нищо чудно да прави продажби.
 
От: Защо Апостол е най-умният на земята?

Изобщо пука ли му на някой колко изкарва тоя луд дядо?
 
От: Защо Апостол е най-умният на земята?

Изобщо пука ли му на някой колко изкарва тоя луд дядо?

явно, предвид броя на гласувалите :(
 
Последно редактирано:
От: Защо Апостол е най-умният на земята?

Ще помоля админите да затворят анкетата :/ Мисля че няма какво повече да се каже, а само се ъпва анкетата :/
 

Горе