Защо Гугъл не индексира материалите, а само таговете и фронтпейджа?

От седмица насам Гугъл отказва да индексира самите материали на новинарски сайт, който иначе е сравнително авторитетен и се обновява по 7-8 пъти на ден. Става дума за www.razkritia.com.

Ако търсим по произволно избрана част от текст, Гугъл в началото пак вади най-напред в резултатите нашия сайт, но не е индексирал конкретната статия, а само домейна и евентуално таговете. Когато някой открадне статията от нас, веднага я индексира при него, а нашата статия заминава в Допълнителни резултати. Как си обяснявате това?
 
пеналти можеби

и пробвали дали като пингваш през фиид бърнър дали се индексират

и освен това много цикли тоя сайт от америка над 30 секунди за бота може да е същото....

а и какви натроики полваш на all in one seo може нещо да е превключили признавам си не разгледах подробно много цикли
 
Последно редактирано от модератор:
От: Защо Гугъл не индексира материалите, а само таговете и фронтпейджа?

За фийдбърнър - няма логика, към всеки нов материал има линк на главната страница и част от текста, които бота видимо индексира. Към голяма част от статиите има входящи dofollow линкове от други сайтове.

аll in one seo или platinum seo - всичко е наред, няма noindex, nofollow никъде. В robots.txt също всичко е нормално, единствено сайтмапа нещо не го мяза, но възможно ли е да е чак такъв проблем? В уебмастър туулс май бавно се обновяват грешките при обхождането, предполагам затова към момента не пише нищо по въпроса.

Проблема за бавното зареждане от САЩ - на мен в БГ ми зарежда съвсем бързо и нормално, но и тази теория май няма да издържи, защото се индексират тагове, но не и самите статии и това се случва точно от 14-ти февруари насам.

Остава наказанието, но пък не са правени промени около тази дата, с какво да сме го обидили този бот?

Други идеи?
 
Аз залагам на това, че всичко ще се оправи при следващия по-глобален ъпдейт на SERP-a от страна на Г. Нещо напоследък гледам гугъл бави индексацията на по-новите сайтове, но мога и да греша.
Най-добре изчакайте още няколко седмици и тогава вече се вайкайте :)
 
От: Защо Гугъл не индексира материалите, а само таговете и фронтпейджа?

Бавната индексация на нови сайтове е факт. Залагам и аз на това...ако е нов разбира се.
 
От: Защо Гугъл не индексира материалите, а само таговете и фронтпейджа?

Сайтът е на една година и пуска всеки ден по 6-7 материала. До 14 февруари се класираше идеално.
 

Горе