Защо Г се е*ава?

От: От: Защо Г се е*ава?

Темата изобщо не е нова, не вендъж съм писал и аз се колко много дразня някой като като почне да хленчи срещу Г че сайта му не е индексиран или е деиндексиран. Ами отиваш на църква, палиш свещи и стискаш палци, пък ако искаш директо при арменския поп. То не бяха заплахи със съд, били монополисти и какво ли още не. На който не му харесва да не ползва Г, има и други търсачки. Нека някой да ми търси отговорност колко книги имам у нас и що не съм си купил неговата, пък от друга имам 2 броя!? Хм, нагло, а ? Също така нагло е да кажеш че заради Г губиш кинти, да не би те да ти ги взимат ? Това че не печелиш не е по вина на google, или може би ти ще го наречеш пропуснати ползи и ще ги съдиш ?
Ще го кажа с една дума - трафик. Нещо неясно?
 
От: Защо Г се е*ава?

Така е, всички се радват на безплатния трафик, обаче като спре авантата веднага писват "гугъл са педали ..."
 
От: От: От: Защо Г се е*ава?

Ще го кажа с една дума - трафик. Нещо неясно?
btw, някъде бях чел за разни гневни писма към Г, че наистина хората търпят огромни загуби (включвам и пропуснати ползи) от това че сайтовете им са деиндексирани или надолу в SERP-a. Аз също от 3 месеца страдам от това... дано скоро да върна поне половината
 
От: Защо Г се е*ава?

Значи ако не ти дам 20 лева ще имаш пропуснати ползи за 20 лв. и тогава ще ме осъдиш да ти ги платя задето не съм ти ги дал ? Ами малко така стават работите с пропуснатите ползи от гугъл :) Смешно е. И аз в момента печеля малко заради деиндексирани страници, ама никой не ми е виновен, загуби и пропуснати ползи мога да имам само заради хостинга - там си плащам за да получавам някаква услуга.
 
От: Защо Г се е*ава?

Лапета аз ви го казах, AxCx ви го каза... и други ще ви го кажат.

Няма нужда да ме сравняваш с Апостола и да ми разправаш че се излагам. Тука е ясно кой се излага.

За аватара ми какво, проблеми?
 
От: Защо Г се е*ава?

Абе лапета кво ревете
3 дена чакал единия, 5 дена чакал другия.. бахти

Гугъл се бил е*авал.. вие се е*авате.
Ако зависише от мене щяхте да чакате по 6 месеца!

кой реве и кой е лапе?

недей да ръсиш обиди наляво-надясно по чужд адрес, ясно ли ти е?!
аман от тъпанари...
 
От: Защо Г се е*ава?

В твоя случай не се ебават. Чакал съм 1 месец с уникален контент. Използвай докато пинга е свеж да вкараш някой и друг линк.. директорийки това-онова..

По принцип Гугъл СЕ ебават с постоянната смяна на правилата си, и го правят защото могат :)

А ако мислите да решите проблема по изпитания начин вие 2мата, кажете къде мислите да се срещнете да си купиме пуканки и да разпуснем на по бира с останалите от форума..
 
От: Защо Г се е*ава?

В твоя случай не се ебават. Чакал съм 1 месец с уникален контент. Използвай докато пинга е свеж да вкараш някой и друг линк.. директорийки това-онова..

По принцип Гугъл СЕ ебават с постоянната смяна на правилата си, и го правят защото могат :)

А ако мислите да решите проблема по изпитания начин вие 2мата, кажете къде мислите да се срещнете да си купиме пуканки и да разпуснем на по бира с останалите от форума..

Хората казават - "убий глупака с мълчание" , а аз казвам - "убий глупака с лопатата" .
С тъпанари не ми се занимава и без това ги има навсякъде и все ти се врат някъде...
Аз просто изказах мнение по темата, а тоя тръгнал да обижда... Че и всичките, които имаме проблем с индексирането ни слага под общ знаменател "лапета" ... Е, извинявайте! В тоя форум нямаше ли правила някъде?
radev, приятелю, дори и 100 метра под земята, ако имаш същият подход пак ще те смятам за тъпанар, можеш да си сигурен в това!
Предлагам на Coolice и Blinky да следят по-често за оффтопика и да пуснат някаква цензура, че то така да му писне на човек...
 
От: Защо Г се е*ава?

С тъпанари не ми се занимава

Няма да има повод на планетата, заради който ще се занимаваш с мен, и аз с теб!
Обещавам ти :)

И пак да ти припомня, човека горе ти го писа:

Темата изобщо не е нова, не вендъж съм писал и аз се колко много дразня някой като като почне да хленчи срещу Г че сайта му не е индексиран или е деиндексиран. Ами отиваш на църква, палиш свещи и стискаш палци, пък ако искаш директо при арменския поп.
 
От: Защо Г се е*ава?

Мисля че ако сами не слагаме ред във форума, няма да се получи.

Все пак сме колеги.. Стегнете се малко, всеки е имал проблем независомо дали смешен или сериозен.
Ако напиша "леле какво да правя, половин милион ми се загуби из пейпала.." тогава?? респект ли ще получа или какво.

Да се въздържаме от излишен спам, това е нещото което всички мразим нали.. мисля да сложим край на темата
 

Горе