Защо гугъл ме е деиндексирал...

Sammy

Well-Known Member
Защо гугъл ме е деиндексирал при положение че нямам дублиран контент или нещо друго което е копирано от някъде? Също няма и пиратски софтуер (сайта е от подписа Сайт за конвертиране)
 
Много странно със www не ме намира, а със ме намира.... някакви идеи защо е така?
 
мене пък ме деиндексриа блога за барселона и вече втори ден не го вкарва , а не съм правил нищо лошо , пък и ми е на блогър все пак...
 
Sammy виж как си редриректнал домеина към блога има две такива теми в проблогинга и в за хостинга

vetzkov едната вероятност е че на чисто нов блог му пусна към 650 линка от всеки пост в подписа ти (без първите 10 нормално е да има шок продължаваи да блогваш на ден два и ще излезе :)

пп може да рилетед темите отдолу доста са интересни по темата за деиндексирането :)
 
ахаахах шегата на страна ама той ме захапа тая сутрин само с един пост де но все пак ме захапа , сега чакам да почне да индексира , даже мисля да спра да блогвам 1-2 дни докато не ги индексира
 
мене нещо не ме индексира и даже ми деиндексира страниците... някои де.. тия дето са ми в подписа не са индексирани..
 
да но много интересно защо 1вия е деиндексиран?
 
мдам ГБ темплеите леко ги деиндексира това беше голям удар през ноември има важан тема в секцията за книгите и курсовете как да го избегнете това...... как и да е нещата вече взеха да с идват на мястото и афилиейт програмата се стабилизира ще оцелеят :)
 
сега ще ви кажа по какво съдя за това че са се стабилизирали въпреки деиндексирането :) Поръчките имат поредни уникални номера :) ако имате две поръчки в два поредни дни можете да засечете колко поръчки се правят за денонощие :) та за 24 часа аз засичам над 200 ордера (проверих го и за по дълъг период усредно пак е около 200+)..... Преди деиндексирането от Г бяха по 300 - 400......... но през ноември бяха паднали на под 100 на ден ( да не кажа под 50 но някаде между 50 -100 грубо) вярно има една част деклаинд кенсълд и тнт но програмата се стабилизира което ме радва защото като ги мачкат се променят и адаптират :) за трети път батета им погаждат подобен номер
 
LoL грубо сметнато 400$ на ден леле мале да бях на ваше място :d
 
не сме чак толкова добри :) ама от три години бакаме здраво за да станем и ние голяма риба казахви най добрите правят по 20 - 30 к на месец и цифрата е сериозна а не някаква измислена..............
 

Горе