Защо не мога да ползвам Claude, брат?

Брат, след като се опитам да се регистрирам ми иска телефон. Избирам 359, въвеждам си номера и пише да използва друг номер. Не става за БГ ли? Пробвах от различни браузъри и от телефона и все същото, пък аз друг номер нямам, освен моя.
 
Просто не пиши 0 в началото, ами направо 8 или 9 или какъвто ти е там номера...
Аз сега се регнах за проба.
 
по смотан ИИ от Claude няма на този свят , опитай се да му пишеш на български да видиш що за чудо е и как ти отговаря на българо-сръбско-хърватско-цигански език и нищо не може да му схванеш
 
В сайта не го знам, брат, но го ползвам в copilot и там се справя доста добре. Не знам дали има разлика. Иначе за телефона тествах какви ли не варианти, с 0, без 0, с 359 - все пише да ползвам друг номер.
 
Как така claude в copilot, я сподели че не съм в час
Ползвам Github Copilot във VSC, брат. Струва 10 долара на месец - първите модели с 0x влизат в тази цена и са неограничени, а другите харчат кредити, но по принцип стигат за доста време. Като ми трябва нещо по-лесно ползвам безплатните, а като не се справям пускам тежката артилерия.
1770365822598.png
 
от вчера ChatGPT 5.2 имаше ъпдейт , а онзи ден пък изобщо нямаше връзка с главния си мозък... Сега обаче бачка на пушка
 
от вчера ChatGPT 5.2 имаше ъпдейт , а онзи ден пък изобщо нямаше връзка с главния си мозък... Сега обаче бачка на пушка
Аз затова ползвам копилот, брат - поне винаги мога да сменя на друг модел. За 10 долара ми е удобно това, а и то не е само за програмиране - прави всякакви настройки по компютъра. Има достъп до терминал и мога да му кажа - инсталирай ми php, mysql - програми, настройки - каквото се сетя, всичко прави. Все едно имам личен системен администратор, брат.
 

Горе