Защо не мога да пускам теми

micobg

New Member
Исках да пусна тема в раздела Рекламна борса, но бутона го няма. Защо не мога да пиша там?
 
От: Защо не мога да пускам теми

А чете ли правилата на сайта? Там пише защо!

http://www.predpriemach.com/faq.php
 
От: Защо не мога да пускам теми

Исках да пусна тема в раздела Рекламна борса, но бутона го няма. Защо не мога да пиша там?

За да не се спами. Трябва да имаш определен брой мнения за да ти е позволено :)

ПП Това не означава да се метнеш сега и да наспамиш 10 теми
 
От: Защо не мога да пускам теми

Прочетох тези ( тук трябваше да има линк, но очевидно такъв не мога да поставя, за това пояснявам: визирам темата с id 170 ) и от това не ми стана ясно. :/

snux каза:
ПП Това не означава да се метнеш сега и да наспамиш 10 теми
Не искам да го правя, но правилата го изискват. :D :p
 
От: Защо не мога да пускам теми

Не искам да го правя, но правилата го изискват. :D :p

Правилата изискват интелигентно отношение, а не спам!
 
От: Защо не мога да пускам теми

Просто се пошегувах. Съжалявам, че го приемате толкова сериозно. Имайте предвид, че новите потребители (между другото, аз съм си регистриран доста отдавна :) ) не са зло! Не скачайте с лоши чувства към непознатите! Не всички тепърва започващи да пишат идват, за да спамят. Исках да пусна една тема, не можах, за това попитах. Не виждам нищо лошо в това да питам, когато не знам. Какво вече казах, тези правила, на които попаднах не ми отговориха на въпроса, за това писах.

И, за да не излезе, че с темата си трупам прословутите 10 мнения, спирам до тук - с 8!

П.П.: snux, благодаря за отзивчивостта! ;)
 
От: Защо не мога да пускам теми

Какво вече казах, тези правила, на които попаднах не ми отговориха на въпроса, за това писах.

Какво има толкова за разбиране? snux ти отговори, аз ти дадох линк с правилата, които може да прочетеш ако не си прочел - и там си пише кратко, точно и ясно! И пак неразбрал... .
 
Просто се пошегувах. Съжалявам, че го приемате толкова сериозно. Имайте предвид, че новите потребители (между другото, аз съм си регистриран доста отдавна :) ) не са зло! Не скачайте с лоши чувства към непознатите! Не всички тепърва започващи да пишат идват, за да спамят. Исках да пусна една тема, не можах, за това попитах. Не виждам нищо лошо в това да питам, когато не знам. Какво вече казах, тези правила, на които попаднах не ми отговориха на въпроса, за това писах.

И, за да не излезе, че с темата си трупам прословутите 10 мнения, спирам до тук - с 8!

П.П.: snux, благодаря за отзивчивостта! ;)

Най-горе под менюто с медия, имаш друго "Общи условия", там вътре има и линк към секцията FAQ. Не е трудно да се открие. Плюс, че си регистриран от повече от 3 години ... ако имаше сериозно отношение към форума, най-вероятно щеше да си запознат с правилата, а и защо се изискват тези 10 мнения.

Водили са се доста дискусии по тази тема - да ги има или да ги няма. Според мен трябва да се увеличат на 50, но това е просто мое мнение.

snux по-горе не беше напълно прав. За 1 или 2 линка от една тема - боли го някой г*за. Основното заради което го има това ограничение е за да може потребителя, четящ офертата, на този с 1-2 публикации да има възможност да опознае стила на човека който си предлага услугите.

Нали не вярвате, че някой ще даде да се пишат 20 статии на копирайтър с 1 публикация (темата с офертата)? Аз за това искам да се увеличи бройката в пазарните секции, за да сме наясно горе-долу от възможностите на човека, който е пуснал обявата.

Какво има толкова за разбиране? snux ти отговори, аз ти дадох линк с правилата, които може да прочетеш ако не си прочел - и там си пише кратко, точно и ясно! И пак неразбрал... .

Дай малко по-спокойно де, стига се кара на човека :)
 
От: Защо не мога да пускам теми

Обещах да не пиша повече в темата, но...
Да, не съм редовен посетител тук, никак даже. Активен съм на други места. Не може навсякъде, а и не е нужно.
Спокойно, не съм копирайтър, няма и да се правя на такъв! Не ме бива в тези неща. Исках да предложа реклама в един сайт. За това беше всичко. ;)
 
От: От: Защо не мога да пускам теми

Обещах да не пиша повече в темата, но...
Да, не съм редовен посетител тук, никак даже. Активен съм на други места. Не може навсякъде, а и не е нужно.
Спокойно, не съм копирайтър, няма и да се правя на такъв! Не ме бива в тези неща. Исках да предложа реклама в един сайт. За това беше всичко. ;)

Това с копирайтъра беше пример само :twisted:
 
От: От: Защо не мога да пускам теми

Исках да предложа реклама в един сайт. За това беше всичко. ;)

Всъщност искаш да получиш финансова изгода от услугите, които предлага форума, но без да си дал никакъв принос за форумната общност под формата на интересни и полезни мнения в други теми. Не е толкова трудно да се напишат 10-15 нормални мнения из многото актуални теми.

И аз съм на мнение, че дори трябва да се увеличат ограниченията за участие в пазара с нови теми.
 
От: Защо не мога да пускам теми

Ясно. Няма да пускам никакви обяви.
 

Горе