Защо не спите бе ??

От: Защо не спите бе ??

Нещо се загуби напоследък наистина :)
 
От: Защо не спите бе ??

А бе къде изчезна автора на темата?
Имаше някакви люти скандали и след тях изчезна безследно някой да не му е видял сметката :)

Не знам за автора на темата ... и дали е добре човека, но твоето мнение провокира любопитството ми и отидох на първа страница, да се зачета :)
Попаднах на много интересен клип, по който цяла тема може да се отвори: За недостатъците на мъжете и жените ;)

8)
 
От: Защо не спите бе ??

Така ли стана сега пак, мъжовете имаме женките нямате :p Добре, че писа да ме върнеш, да видя, че съм го пропуснал.
Сега да си попитам, сядат две приятелки, едната с приятеля / мъжа си на кафе, и той просто става излишен, всичкото клюка се изсипва пред него на тепсия. :p
Не знам за автора на темата ... и дали е добре човека, но твоето мнение провокира любопитството ми и отидох на първа страница, да се зачета :)
Попаднах на много интересен клип, по който цяла тема може да се отвори: За недостатъците на мъжете и жените ;)

8)
 
От: Защо не спите бе ??

294 users online. 60 потребители и 187 гости
Гостите повече от потребителите, странна работа...
А бе къде изчезна автора на темата?
Имаше някакви люти скандали и след тях изчезна безследно някой да не му е видял сметката :)
Тука съм!
Дадох си гоооляма почивка, разбирай вършат само най неотложното и гледам да не застоявам на компа
 
От: Защо не спите бе ??

Бре, тази тема се възроди :) я да видим кой не спи сега :)
 
От: Защо не спите бе ??

Оти много глупости говорим у разпускането, и гошко дава гас :D
Гостите повече от потребителите, странна работа...

Тука съм!
Дадох си гоооляма почивка, разбирай вършат само най неотложното и гледам да не застоявам на компа
 

Горе