Защо никой не ме харесва в Commission junction?

Carnation

Member
Регистрирах се в CJ, сайта ми е http://medicinebook.blogspot.com, почти всеки ме отказва (освен една програма от която нищо не видях за сума ти време). Направих си нова регистрация за една друга програма, приеха. Пробвах да кандитатствам за няколко други и системно отказват веднага. Що така? Някой с повече опит да ме подсети къде може да е проблема.
 
От: Защо никой не ме харесва в Commission junction?

Сайта ми харесва на мен лично много.Много е гадно да имаш сайт а да не печелиш от него нищо :( Пробвай да сложиш други реклами
 
От: Защо никой не ме харесва в Commission junction?

Сайта ми харесва на мен лично много.Много е гадно да имаш сайт а да не печелиш от него нищо :( Пробвай да сложиш други реклами

Абе аз печеля (малко), ама от адсенс. Но като си пусна application в CJ всеки ме отказва - още като си подам application, без никакво пендинг, директно получавам declined application.
 
Последно редактирано:
От: Защо никой не ме харесва в Commission junction?

Според теб дали проблема може да е от домейна ?
 
От: Защо никой не ме харесва в Commission junction?

В какъв смисъл? Кво му е на домейна?
Както казах една програма от CJ веднъж ме хареса, и все още си имам неин банер на блога. Това беше преди 3-4 месеца. Сега когато опитам да се включа към някоя друга, по-добре конвертираща и с по-висок EPC, бивам declined веднага.
 
От: Защо никой не ме харесва в Commission junction?

Приятел това е гадно :( Пак ти гледам сайта готин е незнам защо не искат да ти дадат одобрение на друга програма.Имах предвид за за домейна да не ти дават одобрение ако видят още, че е сайта в блогспот. :)
 
От: Защо никой не ме харесва в Commission junction?

Момчето така си го е направило блога и блога му е хубав.
 
От: От: Защо никой не ме харесва в Commission junction?

Това предстои - първия чек от адсенс, който скоро ще пристигне, отива за тази инвестиция.

Вземеш ли си домейн според мен ще те одобрят.Одеве това имах предвид, че може да е от домейна. Успехи :)
 
От: Защо никой не ме харесва в Commission junction?

Че той първоначално си беше заммислен като Mfa.
 
От: Защо никой не ме харесва в Commission junction?

А, и още 1 съвет от мен: Намери си някой по хубав Template, защото това черно е много гадно, трябва да е нещо синьо, зелено, по ярък цвят ;)
 
От: Защо никой не ме харесва в Commission junction?

Ще го променя според съветите, и ще се обадя след месец да кажа как е.
 
От: Защо никой не ме харесва в Commission junction?

Имам същият проблем, без никакво време за одобрение просто програмите ти изписват едно "declined" и готово. След това и да искаш с тази регистрация не може да кандидастваш за тях повторно. Нямам проблеми с домеин, хост, кандидаствам само в категориите които съм посочил в cj... дали не е от факта, че регистрацията е в бг... или незнам трябва някаква логика понеже това става автоматично без преглед на самия сайт. Може би гледат и по PR? :).. догатки само, нека някой по навътре в нещата да каже...
 
От: Защо никой не ме харесва в Commission junction?

Много от програмите са само за "напреднали" :)
 
От: От: Защо никой не ме харесва в Commission junction?

Много от програмите са само за "напреднали" :)

Е това обяснява нещата, понеже като избера само програмите, възможни за моята страна (БГ), пак има отказващи ме.
 
От: Защо никой не ме харесва в Commission junction?

Без домейн къде се буташ въобще
 

Горе