Защо толкова малко кликвания ... ?

От: Защо толкова малко кликвания ... ?

Според мен ЦТР-а ти е напълно нормален
 
I like сайтове имат мн малък ctr... Въпреки, че хубаво е да премахнеш банерите и да оставиш само текстови връзки, както и да поставиш рекламите в средата на страницата ( в контента).
 
От: Re: Защо толкова малко кликвания ... ?

I like сайтове имат мн малък ctr... Въпреки, че хубаво е да премахнеш банерите и да оставиш само текстови връзки, както и да поставиш рекламите в средата на страницата ( в контента).
Да така е. Но все пак смятам, че един нормален сайт с 10,000 уникални посещения дневно би имал същите кликове като моя с 70,000. :(

Да хубаво ще е да сложа текстова реклама в средата на контента, но не мога заради кодовете в скрипта :(

Иначе благодаря за съвета. Ще пробвам да махна банерите и сложа само текстови реклами където може.

PS: да добавя, че много по-примамливи оферти от affiliate програми съм слагал на мястото на AdSense: конкурс за безплатен iPhone 4, компютри, Shopping за 1000€, и клика е много по зле... което ме очудва.
 
Последно редактирано:
От: Защо толкова малко кликвания ... ?

НА БАНЕР В ХЕДЪРА ВИНАГИ СЕ КЛИКА НАЙ-МАЛКО
АЗ ИЗБЯГВАМ ДА СЛАГАМ ТАМ БАНЕРИ НА КОИТО ТЪРСЯ ВИСОК КЛИК РЕЙТ
там е по скоро престижно отколкото ползотворно !
 
От: Защо толкова малко кликвания ... ?

НА БАНЕР В ХЕДЪРА ВИНАГИ СЕ КЛИКА НАЙ-МАЛКО
АЗ ИЗБЯГВАМ ДА СЛАГАМ ТАМ БАНЕРИ НА КОИТО ТЪРСЯ ВИСОК КЛИК РЕЙТ
там е по скоро престижно отколкото ползотворно !
Човека ти го каза чисто и просто, отвори си очите и спри да да отричаш фактите. Сложи реклами в контента, ще скочат приходите
 
От: Защо толкова малко кликвания ... ?

Ако направи тези промени вероятно ще му се покачи резултата но едва ли ще е кой знае колко, според мен ЦТР- а му е напълно нормален особено при положение че той говори за 70 000 импресии а не за уникални потребители - тези импресии може да са получени от 10 000 уникални - тогава 100 клика са 1%
 

Горе