"Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

От: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

Predpriemach вече е на седмо място по изречението за "Купуване на въпросния Acer", та 2-3 коментара ще вдигнат рейтинга. А за линка (предполагам е разрешено, ще го махна, само пишете).

Между другото като заговорихме за Acer, аз имам такъв - Aspire E1-531 с ъпгрейднато мемори рам от 2 на 4гб и съм много доволна. (Това го казвам наистина, не заради seo-то). :D

Не очаквах да се окаже толкова добър. Толкова е наблъскан и го тормозя по минимум 15 часа, но се държи прилично. 8)
 
Последно редактирано:
да разрешено ама дублираш анкори ако по време на състезанието което е 6 месеца мине пингвин ще мие забавно

пу пу да не ви е уроки ама да си кажа тогава май ще трябва да отворят регистрациите наново защото личния ми опит показва че по лесно се изкарва нов сайт отколкото да се извади стар от наказание...


а иначе от някой места в България изглежда така регионалния ранкинк - преди малко ми го изпратиха... това е от съвсем чист браузър без никаква флаш куките никакви други кукита и никога не използван за гугъл

screencsy.png
 
От: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

Не е възможно! Това са резултати от снощи вероятно.

kkkjkj1.jpg

От сутринта са тези, на снимката. Проверявала съм с 5 браузъра като 4-те са чисти. С тях нищо не е търсено, никъде не е влизано и не съм се логвала никъде. Единствено проверявам класирането. Ползвам и два тула - един за хром и Фрий монитор. Преглеждах и от мобилния (въпреки, че там има разлики), а също така помолих и няколко приятели от различни места да проверят и резултата (поне за първия сайт) е един и същ навсякъде.
 
От: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

Някой, който не се занимава със състезанието дали би могъл да каже класирането? Например бгкулинар, защото все пак те обявяват победителя, така че каквото проверят в крайна сметка това ще е вярно?
 
От: Re: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

ами може да са от малките часове на ноща пратиха ми ги по пощата и към обед като станах ги видях :)

Възможно е. Не ми се вярва 5 браузъра, 2 тула и трима човека да ме лъжат. :lol: :)
 
От: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

Последният участник с goo.gl ме изненада :) Очаквам bit.ly, fb.me и подобни. Остава само една подробност - да се измисли как да се появят и в серпа по някакъв начин.
 
От: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

Последният участник с goo.gl ме изненада :) Очаквам bit.ly, fb.me и подобни. Остава само една подробност - да се измисли как да се появят и в серпа по някакъв начин.

Забележи, че домейна е кирилски. Мисля, че затова е решил да го регистрира така.
 
От: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

Забележи, че домейна е кирилски. Мисля, че затова е решил да го регистрира така.

Пак не разбрах как ще спечели с goo.gl, независимо от това какво съкращава.

А изненадата ми бе от това как е успял да го верифицира, това бе полезен опит (поне за мен).
 
От: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

Не знам за записването, но мръсните номерца започнаха. :mad:
 
От: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

Който ползва "мръсни номерца" още отсега, значи нищо не разбира от тая работа :) Най-много да прецака новорегистрираните домейни, със старите няма да може да се пребори. А прецака ли новите, собствениците им ще влязат с по-стари през есента.
 
От: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

Който ползва "мръсни номерца" още отсега, значи нищо не разбира от тая работа :) Най-много да прецака новорегистрираните домейни, със старите няма да може да се пребори. А прецака ли новите, собствениците им ще влязат с по-стари през есента.

Мхм. Има го този вариант. :/ Но пък с мръсни номера далеч не се стига, така че... :twisted:
 
От: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

При мен дава различни резултати при проверка на фразата с кавички и без.
Доколкото помня, условието е проверка с кавички.
Ако сте обърнали внимание на снимките горе, проверките при coolice и при fifi са съответно без и с кавички.
Чудя се дали не сбърках, като пуснах заглавието на тази тема с кавички:?: Или може би не?
 
От: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

Запитването е:
Код:
http://www.google.bg/search?q="Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"
 
От: Re: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

о аз не съм чел условията заглавието а в кавичките ли е въпросителни знак ? щото и това ще даде разлика при кавички
Да, така както е заглавието на тази тема. Обаче нищо не казвате дали темата трябва да е с кавички, че започнах да имам съмнения.:rolleyes:
 
ми те кавичките в търсачката са за да търси точно това което има между тях - по добре щеше да е да е без кавички

махнах ги понеже заради тях не отговаря напълно тайтъла :)
 
От: Re: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

о аз не съм чел условията заглавието а в кавичките ли е въпросителни знак ? щото и това ще даде разлика при кавички

Да, в кавичките е въпросителния. Както е написал strana. :)
 
От: Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

Изчистваш персоналните настройки и copy-paste горното в url-бара.

Така е най-лесно.
 
От: Re: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

Да, така както е заглавието на тази тема. Обаче нищо не казвате дали темата трябва да е с кавички, че започнах да имам съмнения.:rolleyes:

Трябва да се оптимизира по принцип с кавички, така че ако това е целта, не си сбъркал.

П.П.: И в крайна сметка някой би ли казал как се класират сайтовете при него? В смисъл коя картинка е вярната в крайна сметка? :)
 

Горе