Защо Google не индексира?

Мда. Голяма тежест дадохте на събмита ми в Google, явно там е грешката ми. Мерси за отговорите. Знам, че няма никога точен отговор за (без)действията на GOogle, но ще пробвам да не го викам насила в сайта, нека заповяда сам от където намери за добре.
Защо не от тук
 
Google Support Team прати msg., че ще ми преразгледа submit request-a, но ще отнеме седмици. Смешковци.

Питанка: Ако са сложили сайт в черния списък, може ли после бота да мине по другите линкове към него (сайта) и да го индексира? Или всичко вече е загубено за този домейн.
 
ototoster каза:
Моят го индексира... :D То имах по 2К импресии на ден, та може тва да е повлияло :)
Не вярвам да е това. След като не си индексиран, гугъл няма как да разбере, че ти ги имаш тези импресии... Единствено натуралния линк билдинг и свежо и уникално съдържание биха повлияли на по-бързо индексиране

До момента съм имал 4-5 сайта
Първият беше на фирмата на баща ми - събмитнах го, почти без съдържание е сайта, индексиран след 4-5 месеца
останалите не са събмитвани. Просто натурален линк билдинг на старта, 1-2-3 линка в силни форуми. 5 поста начално съдържание (блогове са да) и получавам индекс ако не до 24 часа, то максимум до 3 дни ;)
Това е формулата за мен. Няколко статии, 3-4 линка от силни сайтове или форуми, още няколко линка от постове, подписи, коментари и си осигуряваш бързо индексиране. Огин доста добре е описал това една своя статия в dao.internetreklama.com . Поразрови някъде из последните 2 седмици има статия за това как е попаднал за 18 часа (мисля ) в гугъл и яндекс ;)
 
ZzZaPyr каза:
ototoster каза:
Моят го индексира... :D То имах по 2К импресии на ден, та може тва да е повлияло :)
Не вярвам да е това. След като не си индексиран, гугъл няма как да разбере, че ти ги имаш тези импресии... Единствено натуралния линк билдинг и свежо и уникално съдържание биха повлияли на по-бързо индексиране
...

Аз пък вярвам. Скоро правих два почти еднакви сайта, само данните им са различни, и на двата има адсенс и към тях никъде няма линкове. Единия имаше по хиляда импресии и google за 2 седмици му индексира 2К страници, а другия който няма - няма и индексирани страници. :)
 

Горе