Защо PTC - сайтовете са така мразени от всички??? Истината за нещата!

Статус
Not open for further replies.

kokermur

New Member
Истината за нещата е, че PTC-то са най-добрите рекламни площадки останалите сайтове! Истина е, че всяка една реклама която дава такъв сайт се гледа минимум 30 секунди ... И хората са по щастливи когато я гледат защото за това получават папри! И на всеки би било много по -изгодно да плати 4 лв за 1000 показвания от колкото да плати повече пари във всеки друг сайт и да получи същият, дори много по добър ефект! Та за това всички се дразнят и скачат против тях! Тези сайтове разчупиха рамките за реклама и колкото и да скачат някой това си е така! Ако ще гледам реклама изскам да ми плащат и на мен:p не да лапат само те! Така, че не скачайте срещу http://domahnarabota.com/ понеже там се говори истината!
 
От: Защо PTC - сайтовете са така мразени от всички??? Истината за нещата!

Колко си изкарал чрез ПТЦ, че така гордо рекламираш този начин за "изкарване" на пари? Попитах те същото и по скайп, но не ми отговори. =//
 
От: Защо PTC - сайтовете са така мразени от всички??? Истината за нещата!

Нее важно колко съм изкарал. Важното е да ни плащат че им гледаме рекламите да се научат, с нас да делят!
 
От: Защо PTC - сайтовете са така мразени от всички??? Истината за нещата!

Човека троли
89%20A%20Real%20Life%20Troll.jpg
 
От: Защо PTC - сайтовете са така мразени от всички??? Истината за нещата!

Ти колко неща си си купил от тези сайтове които се рекламират?
На колко реклами си кликнал в сайтовете които се рекламират?

На никой от хората тук не му трябват посещения.
 
От: Защо PTC - сайтовете са така мразени от всички??? Истината за нещата!

Ти колко неща си си купил от тези сайтове които се рекламират?
На колко реклами си кликнал в сайтовете които се рекламират?

На никой от хората тук не му трябват посещения.
За да живее човек той си купува разни неща, купил съм милиони нужни и не нужни неща през живота си! И много хора са печелели от това!
За да стоят тези реклами значи хората кликат на тях аз лично не съм броил точно!
 
От: Защо PTC - сайтовете са така мразени от всички??? Истината за нещата!

Глупости говориш. Тоя трафик става само за увеличение на алекса ранга или за трупане на прегледи на видео файлове в youtube например. 10 000 посещения вървят по 5-6 долара в чуждите форуми.
 
От: Защо PTC - сайтовете са така мразени от всички??? Истината за нещата!

Защото единственото предимство на птц сайтовете е че можеш да си набавиш ефтин трафик. За стотинки ще си купиш хиляди заблудени щракащи тинейджъри които да цъкат като жени в мол. Лошото на това единствено предимство е че трафика е силно нетаргетиран което сваля ефективността почти до нулата.

ПТЦ сайтовете са като фейсбук. Само келешите стоят там да си губят времето. Във фейса поне получават някакъв социален контакт, докато из ПТЦ-тата са на сигурна загуба. Трябва да цъкаш цяла година за да си избиеш очилата които ще са ти нужни на втория месец. Да не говорим за разходите по разни психолози, загубата на потентност, липсата на витамин Е и т.н.
90% от птц-тата не плащат, което е още един силен аргумент против тях.
ПТЦ-тата не са рекламни посредници, те продават трафик. Единствената "реклама", която може да се направи въа птц е да рекламираш друго птц на залюханите тийнове които си мислят че ПТЦ = Пачки, Тютюн, Цици :lol:

Та... какво му е хубавото изобщо на птц-тата?
 
От: Защо PTC - сайтовете са така мразени от всички??? Истината за нещата!

Нека админите преместят темата на точното място: в кофата!
 
От: Защо PTC - сайтовете са така мразени от всички??? Истината за нещата!

Ми незнам ти къде ги намираш тея цени! За 5-6 доллра на много дати лепнат банер някъф
 
От: Защо PTC - сайтовете са така мразени от всички??? Истината за нещата!

@ThinkFast нима не виждаш сходен модел:

1> избира се провокативен персонаж

2> регистрирва се в предприемач

3> пускат се няколко теми, които имат цел да направят "байт" и да ядосат някой

4> прави се конфликт с някои потребители ( тепърва ще се случи )


Като добавим и тоя цитат:

Безплатна реклама на вашият сайт без цензура в нашият форум! http://domahnarabota.com/


Ти се сещаш за кой става на въпрос :) . И двамата знаем, че човека е достатъчно хаху да направи целия тоя сценарий, а пък и двамата сме от доста време тука и досега не е имало някой ptc кликач, който да се опитва да прави "байт" и да пуска теми.

Какво мислиш по моята теза @ThinkFast?
 
От: Защо PTC - сайтовете са така мразени от всички??? Истината за нещата!

@gangster, Едва ли тези тролове заслужават dot com и безплатен dot tk им е много. :-D
 
От: Защо PTC - сайтовете са така мразени от всички??? Истината за нещата!

@ThinkFast нима не виждаш сходен модел:

1> избира се провокативен персонаж

2> регистрирва се в предприемач

3> пускат се няколко теми, които имат цел да направят "байт" и да ядосат някой

4> прави се конфликт с някои потребители ( тепърва ще се случи )


Като добавим и тоя цитат:
Безплатна реклама на вашият сайт без цензура в нашият форум! http://domahnarabota.com/



Ти се сещаш за кой става на въпрос :) . И двамата знаем, че човека е достатъчно хаху да направи целия тоя сценарий, а пък и двамата сме от доста време тука и досега не е имало някой ptc кликач, който да се опитва да прави "байт" и да пуска теми.

Какво мислиш по моята теза @ThinkFast?



ЧЕТЕТЕ !
ЧЕТЕТЕ !
ЧЕТЕТЕ !
ЧЕТЕТЕ !
 
Последно редактирано:
От: Защо PTC - сайтовете са така мразени от всички??? Истината за нещата!

Ми незнам ти къде ги намираш тея цени! За 5-6 доллра на много дати лепнат банер някъф

6 долара за 10 000 посещения
40 долара за 100 000 посещения

Ако искаш да ти продам малко посещения на тези цени?
 
От: Защо PTC - сайтовете са така мразени от всички??? Истината за нещата!

Трябва да прекръстим форума на Торбалан.ком, че само тролове взеха да се въдят. :wink:
По скоро на Тролач.бг :lol:

@ThinkFast нима не виждаш сходен модел:

1> избира се провокативен персонаж
2> регистрирва се в предприемач
3> пускат се няколко теми, които имат цел да направят "байт" и да ядосат някой
4> прави се конфликт с някои потребители ( тепърва ще се случи )

Като добавим и тоя цитат:

Ти се сещаш за кой става на въпрос :) . И двамата знаем, че човека е достатъчно хаху да направи целия тоя сценарий, а пък и двамата сме от доста време тука и досега не е имало някой ptc кликач, който да се опитва да прави "байт" и да пуска теми.

Какво мислиш по моята теза @ThinkFast?

Толкова съм уморен днеска, че направо не ми се мисли. До преди малко се наливах с бира и само за кръчмарки мога да мисля сега. Не ми се мисли за глупости, знам за какво говориш. Имам още толкова работа за вършене че хич не ми е до словестни чекии. ;)
 
по принцип всички на работа е добре... вместо да се занимаваме с тролове... от тролове пари не се изкарват нито те изкарват пари от това че тролят :) днес в сащ беше почивен ден затова беше по лежерно и във форума... но утре се надаявам да всички да стартираме седмицата с повече :)

Успехи :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе