Тоя джет не съм го чувал даже. Кво представлява? А колкото до Макстона, пробвах го преди 1 година, и всички сайтове ми зареждаха строшени. Не, мерси, тоя Чайник-браузър.
 
Тоя джет не съм го чувал даже. Кво представлява? А колкото до Макстона, пробвах го преди 1 година, и всички сайтове ми зареждаха строшени. Не, мерси, тоя Чайник-браузър.
Пробвай го, аз преди няколко месеца го намерих и съм много доволен. Зарежда супер бързо страниците, и до сега нямам ядове със него.
 
Каквото ти е запаметено в профила си го има и на другата сесия - запаметените пароли работят и там, даже може няколко сесии да се пускат и да се логнеш повече пъти ако искаш.
Това го знам, но ми върши наполовин работа. Например на профила ми за файърфокс имам определени табове, които се появяват след синхронизацията, на тези табове имам линквое за вход в админ във сайтовете ми свързани със сервиза и POS терминал, плюс линкове за разплащателни сметки, профили в Epay.бг и пейпал и т.н. Освен паролите, табовете и подредбата им ми са важни. Иначе плъгина е полезен за мен за лична употреба, но за работа не става. Освен това, като добавя нов таб, всички вече синхронизирани машини с файърфокс браузър ми извеждат новите табове. Както и историята, и тя ми трябва в доста случаи, особено ако някой нещо е забравил.За това реално ползвам два браузъра, различни, за да мога на единия да имаи служебната информация със табове и история, на другия браузър всичко останало плюс лични профили, пощички и тем ти му ала бала :D


Тоя джет не съм го чувал даже. Кво представлява? А колкото до Макстона, пробвах го преди 1 година, и всички сайтове ми зареждаха строшени. Не, мерси, тоя Чайник-браузър.
Преди година все още беше нов и си имаше недостатъците, за сега при мен лично не е имал проблеми. И върви сравнително лекичко.

Ако искате по-бърз браузър, си изтеглете slimjet, ще останете доволни.
Младеж, Слимджет е със старото ядро на Хром. :D :D :D :D :D Нямаш ли проблем със сайтовете, особено със сайтове без Ip, но със SSL ?!
 
Последно редактирано:

Горе