За Гугъл + или защо не може да ползвате рел=аутор в Предприемач

coolice

Owner
Съгласен съм, че не трябва да има заяждане, ама шерифа да отговаря ей така с OFF TOPIC и то даже без да е прочел всички мнения на mvmrik (които не са много) - по-скоро неговото мога да приема за заяждане.

По принцип му е второ заяждане с шерифа което виждам... първия път го подминах ама на втория го предупредих не сме тук да се заяждаме умишлено един с друг...

А теб да те питам защо линкваш с рел аутор към гугъл плюс от подписа ? Не си автор на темата, а тази социалка в която не съм регнат ако ти изкара профила вляво (след като линкнеш темата и от плюса) ще трябва да ги питам под видеото в youtube което обяснява как работи rel=author.... как да се борим с това някой да си сложим рел аутор като не е автор и може да имаш неприятности, а ще ги питам и ще го посоча като пример... другата ми опция е изцяло да банна линкването към гугъл плюс... като не ги ползвам не ми е проблем... :)


който иска може да си поставя рел аутор под текста на на темите който той е пуснал (ръчно няма да направи проблем) ама така в подписа е грубо

[video=youtube;FgFb6Y-UJUI]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FgFb6Y-UJUI[/video]

аз съм webmaster 24/7 това че не ползвам нещо не значи не следя какво се случва :)
 
Re: Работи ли ви epay?

Взех екзекутив десижън понеже не ми се занимава с глупости (не че нямам нерви - като например като ми затвориха андроид акаунта понеже не съм си написал имената писах на съпорта знчи акаунта мие беше ник.нещоси @ гмаил.ком без попълнени имена само по една буква писах им от ник @ ливе.ком) и им обясних че съм си купил ниид фор спиид шифт и че искам да си играя на играта и че не ми пука за имейла защото е по гаден от този в лайв нито за клауд бекъпа нито ми трябва гугъл плюс и че ако не ми пуснат акаунта ще трябва да изтегля играта за която съм си платил от блек маркета понеже ме пецакват и повече никога няма да си купя нещо от маркета и ми го реактивираха нищо че не съм си написал имената... но както казах ще си губя времето така че

та десижъна е че може да линквате с rel=autoh ръчно като под теми които сте пуснали добавите такъв линк и понеже сме свестни може да си едитнете всички стари теми и да си поставите линка там ръчно на никой няма да се сърдим

от подписа е забранено да се постая рел =аутор и сега ще го добавя и в правилата а за доказателство че го е имало ще оставя скрииншот

Screenshot from 2013-05-07 12:43:46.png
 
Re: От: Re: Бой гробарите с яйца здраво

Простено е, ако човек бърза - и аз така съм правил доста

аз да попитам miratrade защо злоупотребяваш с рел аутор в другия форум никой не прави така освен това е забранено в правилата от следобеда

Screenshot from 2013-05-07 22:05:28.png най долу на атчмънта се вижда на къде води линка като е поставена мишката на него

променливата ? rel = author вече филтрирана автоматично от системата на предприемач никой няма да е автор като злоупотребявате ...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Re: От: Re: Бой гробарите с яйца здраво

аз да попитам miratrade защо злоупотребяваш с рел аутор в другия форум никой не прави така освен това е забранено в правилата от следобеда

Виж файлът 6357 най долу на атчмънта се вижда на къде води линка като е поставена мишката на него

променливата ? rel = author вече филтрирана автоматично от системата на предприемач никой няма да е автор като злоупотребявате ...

Съжалявам, че го приемаш нещо като лично може би. Правилата са си Ваши и можете да ме махнете даже, ако искате....
Не съм искал да засягам никого. Ако се чувстваш засегнат ... няма проблем
rel= author съм си го ползвал и в "другия форум" до сега без проблем. Там даже ни беше обяснено на всички от двамата собственици Оги и Васко, как всеки да си го сложи в подписа... но няма значение щом това е проблема... Прав си
Живи и здрави да сме - и ей без да се нападаме и косим
Махам го това пречещо rel= author - и ще гледам да не коментирам и питам
Между другото тук доста съм питал и са ми помагали и в "другия" форум
 
Re: От: Re: От: Re: Бой гробарите с яйца здраво

Съжалявам, че го приемаш нещо като лично може би. Правилата са си Ваши и можете да ме махнете даже, ако искате....
Не съм искал да засягам никого. Ако се чувстваш засегнат ... няма проблем
rel= author съм си го ползвал и в "другия форум" до сега без проблем. Там даже ни беше обяснено на всички от двамата собственици Оги и Васко, как всеки да си го сложи в подписа... но няма значение щом това е проблема... Прав си
Живи и здрави да сме - и ей без да се нападаме и косим
Махам го това пречещо rel= author - и ще гледам да не коментирам и питам
Между другото тук доста съм питал и са ми помагали и в "другия" форум

значи при нас не индексира постовете като отделни постове а само темите като едно цяло аз съм фен на стрикната оптимизация и параметара p е филтриран като от роботса така и от уебнмастър тулс иначе да форума лесно може да има и над 400 000 индексирани страници ама смятам че не се ранква толкова добре като е раздут

като някой си сложи rel=autor в подписа и след това линкне темата от Г+ автоматично ще го признае за автор на цялата тема което не е правилно

единствения вариант това да работи коректно е автора на темата ръчно да си постне такъв линк под / над първия пост иначе ще стане миш маш незнам какво ще стане като има няколко рел аутор на една странциа .... това и ми беше идеята днес следобед като го въведох правилото да го няма в подписите а автора ръчно да си го добави специално гледах как е на oggin линка до Г+ и видях че няма rel = autor


както казах може да си пишете каквото искате не демократично ще е да ви огранича... така съм научен.. :|

а rel autor се филтрира от системата автоматично
 
Re: От: Бой гробарите с яйца здраво

Има и други използващи rel=author тук, но важното е с мен да се заяде човек....

да днес нахоках полтъргайса точно за същото и промених правилата http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=41935&p=427080#post427080

а понеже беше втория за деня който вижда реших че го правиш нарочно като си видял от първата тема иначе тоначло

та десижъна е че може да линквате с rel=autoh ръчно като под теми които сте пуснали добавите такъв линк и понеже сме свестни може да си едитнете всички стари теми и да си поставите линка там ръчно на никой няма да се сърдим

и след твоя случай направо я забраних променливата
 
Re: От: Бой гробарите с яйца здраво

Просто търся контакт с хора които разбират от seo и опит.....
Не съм и конкурент някакъв във Вашата област....

идеята ми е че няма да работи с рел уатор както трябва като е в подписа иначе си постави плюса ако имаш желание.... тук не ядем хор даже виждаш че съм разрешил да си едитнат старите теми и да си сложат такъв линк ръчно ако искат а и написах реших че си го сложил нарочно в подписа да изпиташ търпението на модераторите...
 
От: Re: От: Бой гробарите с яйца здраво

идеята ми е че няма да работи с рел уатор както трябва като е в подписа иначе си постави плюса ако имаш желание.... тук не ядем хор даже виждаш че съм разрешил да си едитнат старите теми и да си сложат такъв линк ръчно ако искат а и написах реших че си го сложил нарочно в подписа да изпиташ търпението на модераторите...

Както и да е - не съм имал лоши чувства - още повече не се крия зад някаква самоличност - да не ядем темата "бой гробарите с яйца здраво"
 
От: За Гугъл + или защо не може да ползвате рел=аутор в Предприемач

Е добре, принципно като се линква от подписа и в темата участват 2+ ликващи рел-ве (независимо, че темата не са я почнали), кой се зачита като автор на темата. Този който първи линкне темата от плюс профила си?
 
От: За Гугъл + или защо не може да ползвате рел=аутор в Предприемач

Е добре, принципно като се линква от подписа и в темата участват 2+ ликващи рел-ве (независимо, че темата не са я почнали), кой се зачита като автор на темата. Този който първи линкне темата от плюс профила си?

Да. Първото мнение с rel=author се зачита като 'автор'.
coolice, късно видях забележката, иначе сам щях да го махна от подписа. Както каза miratrade, в другия форум си е приета практика - реших, че и тук може.
Между другото, когато се редактира първо мнение в дадена тема (днес все пак сложих rel=author в някои мои теми) рекламата изчезва. Погледни на какво се дължи. :|
 
От: За Гугъл + или защо не може да ползвате рел=аутор в Предприемач

Първо - нали вече забраниха да го имаш това чудо в подписа
Второ на въпроса ти - не съм много сигурен, но мисля, че при равни други условия 2-рия или последния такъв линкващ ще бъде зачетен като автор на съответната тема-страница. Въобще явно е няква бъркотия и хората се притесняват да го ползват.
Ако пък си почнеш тема и си линкнеш +са в поста - после някой по-натам си направи същото????
Да го пробват собствениците според мен ама няма значение....
 
от подписа го забраних не от поста там казах че може само че miratrade реших че го правиш нарочно да е с рел аутор затова изцяло забраних променливата да може да се пише сега ще я махна и ще го оставим така както е следобеда

като псукаш тема в първия пост може да си го слагаш ръчно така който е автор на темата ще си го отчита както трябва
 
Re: От: За Гугъл + или защо не може да ползвате рел=аутор в Предприемач

Е добре, принципно като се линква от подписа и в темата участват 2+ ликващи рел-ве (независимо, че темата не са я почнали), кой се зачита като автор на темата. Този който първи линкне темата от плюс профила си?

точно заради това направих да не е в пописа да си линкват ръчно :) който е товорил темата, като разрешавама да си едитнете стари пуснати теми ако искате
 
От: За Гугъл + или защо не може да ползвате рел=аутор в Предприемач

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=33090
Темата на Полтъргайста - започната от него. Още на първия пост си е сложил линк към Г+
Като го тествате - не излиза, че е автор на темата, а е

Трябва да се домисли.....
 
От: За Гугъл + или защо не може да ползвате рел=аутор в Предприемач

coolice, късно видях забележката, иначе сам щях да го махна от подписа. Както каза miratrade, в другия форум си е приета практика - реших, че и тук може.

Не знам и аз каква практика е, но доколкото си спомням Клокси говореше за авторството като бъдеще на оптимизацията, пък позволява. Чак се обърках и аз вече. :)

Не мисля, че е голяма драма, но ако ще се хвалите пред света, че сте автори на нещо, поне бъдете. :) Просто приятелски съвет. ;)
 
От: За Гугъл + или защо не може да ползвате рел=аутор в Предприемач

Според мен щом сте решили да не може да се ползва "rel=author" във форума, направете същото с "rel=publisher" и го вмъкнете там в правилата на форума.
Смятам, че така ще е демократично и всеки да знае.
 
то не може в подписа да се използва :) Във форума може.... който отваря нова тема може да си го слага ръчно в първи пост ...

за да илзезе в серпа трбява да добавите и линк наобратно от гугъл +

@ Полтъгайса това с изчезването от на рекламате от аякс едитора някакъв мишмаш и само за този който едитва докато рефрешне не му го показва коректно
 

Горе