За Оналйн магазин.

Dobr3w

Member
Здравейте, мисля скоро да отварям онлайн магазин с метода дропшипинг. Задействал съм нещата със запазването на домейн и т.н. Смятам магазина да за мода. Дрехи, Обувки, Чанти, Аксесоари и т.н. Бих бил благодарен ако ми предложите стока (за предпочитане оригинални маркови продукти) и сайтове, които предлагат тази услуга. Също така бях, чел и изразил мнение относно КАСОВ АПАРАТ. Трябва ли ми и какво правим с касовите бележки. Намерих темата на Еконт за търговия от разстояние без касов апарат http://www.econt.com/2012/02/cod/. Това важи ли за дропшипинга ? Благодаря предварително.
 
Здравейте,
Касов апарат няма да Ви трябва, ако клиентите Ви плащат по банков път или с наложен платеж (и работите с Еконт). Всички други методи на плащане изискват касов бон и ако Вие изпращате продукта, ще трябва да издавате такъв.
Успех!
 
Здравейте,
Касов апарат няма да Ви трябва, ако клиентите Ви плащат по банков път или с наложен платеж (и работите с Еконт). Всички други методи на плащане изискват касов бон и ако Вие изпращате продукта, ще трябва да издавате такъв.
Успех!
Благодаря, а как става осчетоводяването?
 

Горе