За Хостинг Компаниите и Лимитите

От: От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Това говори лошо за теб!
Когато се оптимизира един сайт, той става много по-добър, по-хубав, по-сигурен, скоростта му на зареждане е по-бърза, даже оптимизацията оказва влияние и в класирането в серпа.

Но ти защото много "разбираш", по твоите думи, не би си мръднал пръста да го направиш?!
Това говори лошо за теб!
Ти бъркаш за серпа. В серпа влизат кеширани страници, които се сервират много бързо и няма никакво значение оптимизацията на процесорните минути, стига да е включено кеширането!
Скоростта на зареждане на динамично генерираните страници става по-бърза, и то забележи само от скоростта на генириране на HTML, и това ти е голямата оптимизация. Много по-добре ще е да се вложат усилията в оптимизация на зареждането на снимките и комплектоване на CSS и JS, отколкото оптимизация за процесорните минути.
 
От: За Хостинг Компаниите и Лимитите

Щом казваш... .
 
От: За Хостинг Компаниите и Лимитите

Така е казва истината - гуго е един голям КЕШ...в секвите му смисъли :D


Тааааааа ако не ви ъпват сайта често и навреме..и елеепа точно когато искате, значи или вие немате КЕШ или гуго нема КЕШ :lol::lol:
 
От: За Хостинг Компаниите и Лимитите

При компютрите, и всичко свързано с тях, съм установил, че ако си клиент, трябва да знаеш и разбираш повече от доставчика.
Иначе си хързулнат поне по един параграф!
 
От: От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

@gunshot

Скоростта на зареждане включва абсолютно всичко! Тук бих казал, че и ти бъркаш доста.

Сега ще ти обясня защо.

Един не оптимизиран код незивисимо дали е пхп, пъръл асп или каквото и да е жули яко ресурс на сървъра, а за да може тоя сървър да ти изплюе автомат генерирания краен резултат html, трябва да работи бързо.

Ако кода ти е пунта мара и проца на сървъра удари гъзъ в тавана чакай 5 мин да ти генерира готовия хтмл, какво тогава?

Бота, не показва кеширано копие, а вади такова от техни си бази които се ъпдейтват на периоди от време. От кеш до база има разлика и тя не е малка.

Така, че оптимизирания код е най-добрият, независимо дали е сървърен или браузърен такъв. Повярвай ми виждал си го и ти предполагам как някой сайт едвам зарежда и това не е от това, че жабата не е добре или има прекалено много снимки. ;)
 
От: За Хостинг Компаниите и Лимитите

Благодаря за поста и коментарите. Всеки коментар си е от значение за мен :).
 
От: За Хостинг Компаниите и Лимитите

Определено, още няколко мнения, и ще можеш да пуснеш тема в пазара. :D
Благодаря за поста и коментарите. Всеки коментар си е от значение за мен :).
 
От: За Хостинг Компаниите и Лимитите

Ако не бяха писали в кофата, щяха да имат тези мнения.
Ама пусто - никой не чете правилата, докато не го тресне нещо по главата...
 
От: За Хостинг Компаниите и Лимитите

:DАз, го тряснах, ами няма много сми скоро ще се появи още някой :D
Ако не бяха писали в кофата, щяха да имат тези мнения.
Ама пусто - никой не чете правилата, докато не го тресне нещо по главата...
 

Горе